На Львівщині голодують медсестри і фізичні терапевти

15:01 3 лютого 2021 р.

КНП ЛОР «Лікарня відновного лікування №3» у м. Соснівка вже майже рік перебуває у стані вимушеного простою. Роботодавець відповідно до законодавства виплачує лише 2/3 тарифної ставки (окладу), тобто «на руки» окремі співробітниці отримують зарплату в розмірі 2600 грн. Це викликало обурення колективу, адже за ці гроші неможливо утримувати себе і родину.

Про це інформує у Фейсбуці Соціальний рух, пише DailyLviv.

За повідомленням, в акції на робочих місцях беруть участь медсестри, санітарки і фізичні терапевти. Серед голодуючих є одинокі матері й навіть вагітна жінка. До акції протесту спонукала неможливість упродовж тривалого часу за допомогою переговорів вирішити ситуацію з роботою і заробітною платою. Зокрема, медсестри звертались до чиновників у Львові. За весь цей час керівництво не вжило заходів, щоб забезпечити трудовий колектив іншою роботою й виплачувати їм гідний заробіток.

«Ми домагаємося виходу з вимушеного простою і наказу про поновлення роботи. Адміністрація працює, а медперсонал майже 10 місяців не працює. Окрім того, нас турбує загроза реорганізації закладу», – повідомила медсестра Ольга Сенюта.

Медпрацівниці чекають на реакцію органів управління у сфері охорони здоров'я.

Довідка

Відповідно до ст. 34 Кодексу законів про працю України, у разі простою працівники можуть бути переведені за їх згодою з урахуванням спеціальності і кваліфікації на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації на весь час простою або на інше підприємство, в установу, організацію, але в тій самій місцевості на строк до одного місяця.

Згідно з пунктом 2.1.1 Галузевої угоди в сфері охорони здоров’я, сторони домовилися спрямовувати свою діяльність на створення умов для забезпечення стабільної та ефективної роботи закладів охорони здоров’я. Пункт 2.2.3 Галузевої угоди зобов’язує сторону власників вживати заходів щодо недопущення незаконного скорочення мережі державних і комунальних закладів охорони здоров’я, їх незаконної приватизації та реорганізації.

dailylviv.com

До теми

12:24 5 грудня 2021 р.

У понеділок, 6 грудня, тролейбус № 25 не курсуватиме

У понеділок, 6 грудня, на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудуться урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України. У зв’язку з їх проведенням будуть перекриті вул. Героїв Майдану та вул. Стрийська (від вул. І. Франка до вул. Сахарова).Відтак будуть зміни у русі громадського транспорту.

Рубрика: Ситуації

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу