На Львівщині дитсадками охоплено лише 46% дошкільнят

13:24 26 вересня 2013 р.

  • 0

Відтак у черзі до цих переповнених закладів стояли на початку року в області шість тисяч дітей.

Як повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації, начальник відділу департаменту з питань освіти, науки, сім'ї та молоді ЛОДА Ірина Сислюк пообіцяла охопити до кінця року на Львівщині дошкільною освітою ще хоч чотири тисячі дітей. Бо, як принагідно визнала вона, Львівщина відстає від середнього показника охоплення дошкільною освітою в Україні (59 відсотків) і демонструє показник у 46%.

Тому в черзі в переповнені дитсадки станом на початок року стояли шість тисяч дітей. Попри це, за інформацією Ірини Сислюк, в обласному бюджеті на цю роботу на поточний рік передбачено лише 3 мільйони гривень.

Але й ці грошові надходження очікують лише у жовтні – наприкінці року. А відтак чиновникам обласної державної адміністрації пора нарешті активніше повертати з оренди ті приміщення дитячих садків, які все ще використовують не за призначенням.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:32 4 червня 2020 р.

Мер доручив за місяць розробити генплан мікрорайону "Під Голоском", який вже забудували висотками

Сьогодні, 4 червня, відбувся робочий виїзд міського голови Львова Андрія Садового спільно із представниками компаній-забудовників у мікрорайон «Під Голоском». На вул. Під Голоском замість 2-х висоток буде аж 14-ть

Рубрика: Ситуації