На Львівщині дитсадками охоплено лише 46% дошкільнят

13:24 26 вересня 2013 р.

Відтак у черзі до цих переповнених закладів стояли на початку року в області шість тисяч дітей.

Як повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації, начальник відділу департаменту з питань освіти, науки, сім'ї та молоді ЛОДА Ірина Сислюк пообіцяла охопити до кінця року на Львівщині дошкільною освітою ще хоч чотири тисячі дітей. Бо, як принагідно визнала вона, Львівщина відстає від середнього показника охоплення дошкільною освітою в Україні (59 відсотків) і демонструє показник у 46%.

Тому в черзі в переповнені дитсадки станом на початок року стояли шість тисяч дітей. Попри це, за інформацією Ірини Сислюк, в обласному бюджеті на цю роботу на поточний рік передбачено лише 3 мільйони гривень.

Але й ці грошові надходження очікують лише у жовтні – наприкінці року. А відтак чиновникам обласної державної адміністрації пора нарешті активніше повертати з оренди ті приміщення дитячих садків, які все ще використовують не за призначенням.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу