На Львівщині додатково стимулюють використання відновлюваних джерел енергії

16:40 26 грудня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині запровадили додатковий механізм стимулювання населення до використання відновлюваних джерел енергії.

Про це повідомили в четвер, 26 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що на виконання «Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки» спільним розпорядженням голови Львівської обласної ради №1363 від 26 грудня 2019 року та голови Львівської облдержадміністрації №1559/0/5-19 від 26 грудня 2019 року. запроваджено механізм відшкодування з обласного бюджету частини вартості приватних сонячних електричних станцій, малих вітрових електричних станцій приватних домогосподарств, систем теплопостачання та гарячого водопостачання з використанням відновлюваних джерел енергії та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до них, які придбані і встановлені фізичними особами за власні кошти.

Відшкодування коштів з обласного бюджету здійснюється шляхом їх перерахування на поточні рахунки фізичних осіб-учасників програми – 10% вартості сонячних електричних станцій приватних домогосподарств, придбаних і встановлених фізичними особами за власні кошти, але не більше 25 тисяч гривень на особу; 10% вартості малих вітрових електричних станцій приватних домогосподарств, придбаних і встановлених фізичними особами за власні кошти, але не більше 50 тисяч гривень на особу; 10% вартості теплових насосів грунтового типу, придбаних і встановлених фізичними особами за власні кошти, але не більше 50 тисяч гривень на особу; 10% вартості теплових насосів повітряного типу, придбаних і встановлених фізичними особами за власні кошти, але не більше 25 тисяч гривень на особу; 10% геліоколекторів, придбаних і встановлених фізичними особами за власні кошти, але не більше 15 тисяч гривеньна особу. Відшкодування здійснюється за умови придбання та встановлення обладнання після 1 жовтня 2019 року.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині стимулюватимуть впровадження дахових сонячних станцій.

dailylviv.com

До теми

21:44 17 травня 2021 р.

Щоб продовжити вулицю Вернадського, ЛМР має купити землю в зятя Дубневича

Зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича Тарас Колодій став новим власником земельної ділянки площею майже 1,9 га, через яку планується будівництво продовження львівської вулиці Вернадського, що мала б з'єднати Сихів з «Ареною Львів» і вул. Стрийською.

Рубрика: Ситуації

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу