На Львівщині добігає завершення вишкіл мобілізованих вояків (відео)

16:34 8 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомили в середу в прес-службі Міноборони, за висновками командирів, мобілізовані військовослужбовці майже в повному обсязі засвоїли програму підготовки за різними спеціальностями.

На Львівщині добігає завершення вишкіл українських вояків, які були призвані на службу до ЗС України в рамках другого етапу четвертої хвилі мобілізації. Цими днями у 184-му навчальному центрі Академії сухопутних військ мобілізовані військовослужбовці вдосконалюють свої знання на практиці.

Зокрема, на всіх ділянках полігону вони виконують різноманітні вправи стрільб зі стрілецької зброї, гранатометів, озброєння бойових машин, а також артилерійських систем. На танкодромі Академії військовики щоденно звітуються перед своїми наставниками за отримані навички із керування важкою броньованою технікою.

За висновками начальників та командирів, мобілізовані військовослужбовці майже в повному обсязі засвоїли програму підготовки за різними військово-обліковими спеціальностями. Підтвердити це вони зможуть під час підсумкових іспитів, які відбудуться незабаром.

Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Анатолій Пушняков особисто перевірив хід підготовки мобілізованих у 184-му навчальному центрі. Разом із начальником Академії сухопутних військ генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком та керівництвом навчального центру командувач виду Збройних Сил проінспектував хід занять в різних куточках полігону та дав оцінку польовому вишколу вояків.

Особливу увагу генерал-лейтенант Анатолій Пушняков звернув на умови навчання та проживання мобілізованих військовослужбовців. Особисто оглянув об’єкти соціально-побутової інфраструктури містечок «Інженерне», «Центральне», навчально-тренувального комплексу ракетних військ і артилерії «Немирів».

Про це повідомили сьогодні, 8 квітня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

23:13 24 травня 2022 р.

росіяни наступають на Луганщині по всіх напрямках одночасно: шалена кількість бійців і техніки, - Гайдай

росіяни наступають на Луганщині по всіх напрямках одночасно. рашисти стягнули в область шалену кількість бійців і техніки. На окупованих територіях орки тримають напоготові вертольоти та важку зброю.

Рубрика: Ситуації

19:25 24 травня 2022 р.

Перші добровольчі формування тергромад Львівщини, серед яких жінки, почали складати присягу

Перші добровольчі формування територіальних громад Львівщини почали складати присягу. Зокрема, сьогодні на вірність Україні та її народу присягнули бійці добровольчого формування №2 Ходорівської ТР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу