На Львівщині до 5 квітня триватиме операція «Канікули»

19:42 23 березня 2015 р.


Фото: times.cv.ua

Як повідомили в понеділок у прес-службі обласного управління МВС, правоохоронці попереджуватимуть профілактичними заходами злочини з боку неповнолітніх і перевірятимуть рівень їхнього соціального стану та правового захисту.

Під час проведення загальнодержавних профілактичних заходів під назвою «Канікули», правоохоронці попереджуватимуть злочини з боку неповнолітніх, перевірятимуть рівень їхнього соціального стану і правового захисту. Крім того, працівники міліції виявлятимуть осіб, котрі втягують підлітків у злочинну діяльність.

Операція триватиме з 20 березня до 5 квітня. Міліціонери виявлятимуть факти продажу неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів на території Львова та області, зокрема, перевірятимуть розважальні та заклади громадського харчування щодо дотримання обмежень перебування у них дітей у нічний час.

Крім того, правоохоронці будуть відвідувати за місцем проживання неблагополучні сім’ї, які стоять на обліку, та проводитимуть з батьками профілактичні бесіди. Водночас, працівники міліції наголошують продавцям не продавати алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби неповнолітнім.

Про це повідомили сьогодні, 23 березня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

11:25 24 лютого 2021 р.

Знущання над тваринами на Львівщині: чому закон безсилий?(відео)

Сьогодні, 24 лютого, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Найбільш резонансні випадки жорстокого поводження з тваринами на Львівщині. Чому погано працює закон і як зробити покарання за злочин невідворотним?"

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу