На Львівщині діляться досвідом не лише американські десантники, а й військові кухарі зі США

19:25 9 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Заокеанські тиловики продемонстрували на Яворівському полігоні українським роботу мобільної контейнерної кухні.

Під час українсько-американськіх навчань«Фіарлес Гардіан-2015» у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ з фахівцями тилового забезпечення військових частин Західного ОТО провели позапланові навчально-методичні збори. Начальник служби з організації контролю та постачання відділу продовольчого забезпечення логістики Головного управління Національної гвардії України полковник Віктор Русан розповів: «Ми спеціально провели такі збори на Яворівському полігоні під час навчань. Мета даних зборів, це організація взаємодії з логістики та підвищення кваліфікації щодо тилового забезпечення підрозділів Національної гвардії з тиловими підрозділами армії США».

Тиловикам військових частин на практиці продемонстрували роботу мобільної контейнерної кухні. Про роботу польової кухні військовослужбовцям Національної гвардії розповіла військовослужбовець американської армії Христина Черешнева: «Готують їжу п’ять досвідчених кухарів. Їжа готується з напівфабрикатів. Середній час приготування близько трьох годин. За один прийом їжі кухня може нагодувати близько 800 чоловік. Кухня мобільна та розкладається за 45 хвилин».

Усе, що приготували американські військові кухарі, скуштували наші військовослужбовці. Описати приготування їжі та передати її смак на папері неможливо, але за відгуками наших військовослужбовців було дуже смачно.

За словами полковника Віктора Русана тилове обладнання, яке сьогодні є не тільки у Національній гвардії, але й у Збройних силах України, технічно та морально застаріле.

Тим, чим користується тилові підрозділи сьогодні виготовлене ще в Радянському союзі.

Полковник Русан додав: «Нам потрібні таки кухні, але їх треба пристосувати до наших умов та раціону харчування. Наприклад, ця кухня не передбачає приготування перших страв. Впевнений, що виробництво подібних польових кухонь можна налагодити і в Україні».

Про це повідомили сьогодні, 9 травня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу