На Львівщині бланки для оформлення субсидій розпочнуть розносити ще до Великодня

18:10 3 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як запевнили в п’ятницю «Щоденний Львів» ц прес-службі ЛОДА, всі мешканці області отримають бланки для оформлення субсидій до 10 квітня.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 3 квітня, «Щоденному Львову»:

«Із понеділка, 6 квітня, мешканцям області розпочнуть розносити бланки для оформлення субсидій. Львівська обласна державна адміністрація забезпечила процес їх друку. Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний.

«На виконання постанови Кабінету Міністрів України №106, ЛОДА координує процес виготовлення бланків для надання субсидій на житлово-комунальні послуги та їх доставку до будинків та квартир  мешканців Львівщини, – сказав Юрій Підлісний. – У суботу представники РДА заберуть надруковані бланки, а згодом підприємства, що надають послуги ЖКГ забезпечать їх доставку споживачам. До 10 квітня усі мешканці Львівщини отримають бланки для оформлення субсидій».

Він зазначив, що дані бланки розсилатимуть двічі: один раз до Великодня, а другий  – до 1 листопада. Також мешканці Львівщини отримають коротку інструкцію щодо правильного написання заяви та заповнення декларації.  Також передбачена можливість поштового відправлення, щоби люди не стояли у черзі в органах соціального захисту».

dailylviv.com

До теми

08:46 25 травня 2022 р.

Три ракети вдарили по двох районах Запоріжжя

У Гуляйполі внаслідок російських артилерійських атак горіли господарські споруди, складські приміщення і транспортувальна стрічка елеватора.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу