На Львівщині – 783 об’єкти незавершеного будівництва

12:48 27 серпня 2018 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: n-auditor.com.ua

Керівник департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації Оксана Ткачук розповіла в понеділок, 27 серпня, про результати роботи з обстеження об’єктів незавершеного будівництва у Львівській області.

«Для розв’язання проблеми незавершеного будівництва створили міжвідомчу робочу групу, до якої увійшли представники всіх депутатських фракцій, а також представники всіх профільних департаментів, громадської ради, державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, експертні організації та ін. Відтак, створили робочу групу, яка надала Львівській обласній раді інформацію про результати діяльності робочої групи та пропозиції стосовно подальшого використання об’єктів незавершеного будівництва (без об’єктів приватної власності). Приватну форму власності ми скерували до органів місцевого самоврядування для здійснення інвентаризації таких об’єктів та аудиту. Державну та комунальну форму власності – районним державним адміністраціям та профільним підрозділам. Також створили шість робочих груп для обстеження на місці об’єктів державної та комунальної форми власності, які впродовж двох тижнів виїжджали на місця», – повідомила також Оксана Ткачук.

«Загалом на території Львівської області – 783 об’єкти незавершеного будівництва.
З них 304 – приватної форми власності, 198 – державної форми власності, 281 – комунальної. Відтак, у 2018 році в області введені в експлуатацію 78 об’єктів, функціонують, але не введені в експлуатацію – 50, відбуваються будівельні роботи – 75, інші наміри – 276», – поінформувала також керівник департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації

«Найбільше об’єктів на стадії будівництва галузевого призначення державної та комунальної форми власності у 2018 році припадають на освіту– 26 об’єктів. Окрім того, в галузях ЖКГ – 15, охорони здоров’я – сім,  дорожнього господарства – шість, цивільного захисту та культури – по чотири, спорту – два», – доповнила Оксана Ткачук.

Про це повідомили в понеділок, 27 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу