На Львівщині – 41 дитина-сирота зі сходу України й Криму

12:00 27 лютого 2015 р.


Фото: ipress.ua

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі облдержадміністрації, на Львівщину «з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції переміщено 41 дитину-сироту та дитину, позбавлених батьківського піклування та дві особи з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування».

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 27 лютого:

«У Львівську область з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції переміщено 41 дитину-сироту та дитину, позбавлених батьківського піклування та дві особи з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування». Про це йшлося під час наради начальників Служб справах дітей Львівської області, яка відбулась 26 лютого.

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний зазначив про важливість захисту прав  дітей, які переїхали із зони АТО та тимчасово окупованих територій. Начальник служби у справах дітей Володимир Лис ознайомив учасників про роботу семінару «Захист прав дітей в умовах збройного конфлікту», який відбувся в м. Києві напередодні. 

Зокрема, він розповів про внесення змін до законодавства щодо захисту прав внутрішньо переміщених дітей та про роботу Національної дитячої «Гарячої лінії», де можна отримати кваліфіковану допомогу психологів, юристів та соціальних працівників за наступними номерами телефону – 0 800 500 225 або 772 з мобільного (щоденно, окрім неділі, з 10.00 до 20.00, дзвінки безкоштовні). З метою налагодження співпраці щодо забезпечення тимчасовим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа перед присутніми виступив директор комунального закладу «Соціальний готель» управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради отець Володимир Шотіков, який ознайомив присутніх з роботою закладу».

dailylviv.com

До теми

20:49 28 вересня 2021 р.

Завтра два львівські парки оброблятимуть від кліщів. Рекомендують утриматись від прогулянок

Завтра у Стрийському парку та РЛП «Знесіння» триватиме акарицидна обробка, з метою боротьби з кліщами. Відтак, мешканців просять утриматись від відвідування цих парків (зокрема, вигулу собак) протягом 72 годин.

Рубрика: Ситуації

12:12 28 вересня 2021 р.

Руйнація пам'ятки: інспекція Держархбудконтролю у Львові не надавала дозвіл на реконструкцію вілли ХХ ст. на вул. П. Мирного, 10

На вулиці Панаса Мирного, 10 у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692, триває незаконна розбудова горища.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу