На Львівщині 300 американських десантників тренують 900 бійців Національної гвардії України

14:44 23 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Як повідомили в четвер у прес-службі НГУ, в навчаннях на Яворівському полігоні братимуть участь полк «Азов», батальйон імені Кульчицького, підрозділи «Ягуар», «Омега» та інші частини з Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львова, Івано-Франківська й Вінниці.

У прес-службі Національної гвардії України повідомили сьогодні, 23 квітня:

«Армійський спецназ США тренує українців... Десантники 173-ї бригади США вже прибули до України для проведення тривалих спільних навчань-тренінгів для підрозділів Національної гвардії України та українських військових.

До України прибуло 300 військовослужбовців цього підрозділу, які вже почали тренувати бійців Національної гвардії України. За словами глави МВС України, тренінги проходитимуть за участю 900 бійців Нацгвардії - три потоки по 300 гвардійців тривалістю по вісім  тижнів кожен, а потім спільні навчання

За словами глави МВС України, в навчаннях братимуть участь такі підрозділи Нацгвардії, як «Азов», батальйон імені Кульчицького, «Ягуар», «Омега» та інші частини з Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львова, Івано-Франківська та Вінниці. Крім того, на території України в 2015 році передбачено проведення низки українсько-американських навчань: «Фіарлес Гардіан-2015», «Сі Бриз-2015» і «Сейбер Гардіан/Репід Трайдент-2015».

dailylviv.com

До теми

22:55 23 травня 2022 р.

6-місячну дівчинку ґвалтували чайною ложкою: з Херсонській області повідомляють про вражаючу жорстокість росіян

рф використовує зґвалтування і сексуальне насильство в інших формах як тактику ведення війни, систематично, повсюдно і з вражаючою жорстокістю.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу