На Львівщині – 12,5 тисячі вакансій

17:40 21 лютого 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Роботодавці Львівської області інформували в січні 2019 року обласну служби зайнятості про наявність 12,5 тисячі вакансій.

Про це повідомили в четвер, 21 лютого, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «На понад 16% запропонованих вакансіях заробітна плата перевищує рівень середньої заробітної плати в області (8000 гривень). Найбільше вакансій пропонується на підприємствах переробної промисловості, транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності, а також в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів».

«За професійними групами найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом, робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, а також працівників сфери торгівлі та послуг. Загалом, упродовж січня-листопада 2018 року у Львівській області чисельність прийнятих на роботу на створені нові робочі місця становила 41,1 тисячі осіб», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Середня заробітна плата одного штатного працівника в економіці області у 2018 році порівняно з 2017 роком збільшилась на 25,2% і становила 8001 гривень. Вищі розміри заробітної плати за середньообласний рівень спостерігалися у працівників промисловості, транспорту, сфери фінансової та страхової діяльності, професійної, наукової, технічної діяльності, інформації і телекомунікації та інших видів економічної діяльності», – повідомили в четвер, 21 лютого, в прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

15:22 27 жовтня 2020 р.

Завтра частина Франківського району буде без води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 400 мм на вул. Боткіна, завтра, 28 жовтня, з 10.00 і до 20.00 год буде призупинено подачу води до частини Франківського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу