На Луганщину вирушили ще 67 бійців батальйону міліції особливого призначення «Львів»

12:30 20 листопада 2014 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як повідомили в четвер у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, ротація правоохоронців батальйону «Львів» у зоні АТО не припиняється.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС повідомили сьогодні, 20 листопада:

«19 листопада бійці батальйону міліції особливого призначення «Львів» укотре вирушили в порядку ротації, для несення служби у зону бойових дій на сході України. Для несення служби в зоні проведення АТО у Луганській області відправились 67 бійців батальйону «Львів».

Там вони змінять своїх товаришів, котрі впродовж 45 днів забезпечують громадський порядок, охорону об’єктів життєдіяльності населених пунктів та несуть службу на блокпостах. Правоохоронців проводжали начальник Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія, начальник Управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Андрій Гребенюк, рідні та близькі.

«Бойовий дух у бійців високий. Вони відпочивали тридцять днів, деякі з нихнавіть до мене підходили і казали, що змучились відпочивати. Настрій і вбійців і у їх рідних бойовий», – розповів Дмитро Загарія.

Пастирське слово правоохоронцям, котрі відправляються у зону бойових дійсказав отець Володимир – настоятель Храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього. Після спільної молитви та благословення отець зазначив: «Мені розповідають знайомі священники з Луганської та Донецької областей,що місцеві мешканці, вирішуючи якісь свої проблеми шукають львівськихміліціонерів. Це для вас найвища оцінка – і мусите бути її достойні».

Нагадаємо, що батальйон міліції особливого призначення »Львів» був сформований з добровольців у перші дні проведення АТО на сході України. Бійці батальйону постійно несуть службу у зоні проведення АТО, виконуючи завдання командування операцією. За час існування батальйону у зонібойових дій загинув один боєць – молодший сержант міліції Василь Попович».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу