У 8-й лікарні перебуває четверо осіб, які постраждали від вибуху на ярмарку | Новини Львова

У 8-й лікарні перебуває четверо осіб, які постраждали від вибуху на ярмарку

21:36 22 грудня 2018 р.

  • 0

На лікуванні у 8-й міській клінічній лікарні перебуває четверо осіб. Усім їм надають необхідну медичну допомогу та медикаменти. Зі слів медиків, стан пацієнтів важкий, опіки глибокі, але медики роблять все можливе, щоб стабілізувати ситуацію. Двоє пацієнтів перебуває в реанімації, ще двоє – в опіковому відділенні. Їм зробили перші оперативні втручання.

Про це інформує прес-служба ЛМР.

Міський голова Львова Андрій Садовий відвідав пацієнтів, поспілкувався з медиками та родичами.

Щойно з лікарні. Двоє осіб – хлопець і дівчина 22-23 років — перебувають в опіковому відділенні. Ще двоє осіб – чоловік 50 років та дівчина 23 років – перебувають в реанімації. Стан дівчини важкий, є опіки обличчя, дихальних шляхів. Стан чоловіка дуже важкий. На поверхні тіла 50% опіків.Усі постраждалі – працівники одного закладу, де власне і стався вибух. Окрім невідкладної допомоги, пацієнтів ще чекатиме тривала реабілітація.

Переконав організаторів ярмарку взяти на себе всі витрати, пов'язані з лікуванням та реабілітацією, а також виплатити постраждалим матеріальну допомогу. Не буду наперед призначати винних, триває слідство, але є очевидний факт – порушення правил безпеки власником закладу. Використання газових балонів на ярмарку заборонено і орендар підписував відповідне зобов'язання. Далі – слово за слідчими органами, - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, сьогодні, 22 грудня, у Львівській міській раді відбулось позапланове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС щодо ситуації, яка сталася на Різдвяному ярмарку у центрі міста. Комісія прийняла рішення призупинити роботу ярмарків на просп. Свободи, пл. Ринок та просп. Червоної Калини на час роботи районних комісій з обстеження. Комісії мають до 17.00. 23 грудня обстежити ярмарки на наявність газового устаткування та перевірити стан їх протипожежної безпеки. Опісля буде прийнято відповідне рішення про доцільність відновлення роботи ярмарків. Також мерія скерує відповідне звернення у правоохоронні органи щодо вжиття відповідних заходів та притягнення до відповідальності винних осіб. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу