На Київщині вибухнули боєприпаси у потязі
12:43 14 вересня 2025 р.
Рух по залізничних коліях був зупинений.
Про це Суспільному повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, пише DailyLviv.com.
Поодинока детонація боєприпасів у поїзді, що перевозив військових вантаж, спричинив пошкодження залізничного полотна у Київській області.
Вибухи сталися 13 вересня після 23:30. Особовий склад втрат не зазнав. Рух по залізничних коліях був зупинений, три вагони — відчеплені, розповіли у Генштабі.
На місці події продовжує працювати штаб з ліквідації надзвичайної ситуації. Піротехнічна служба проводить обстеження території. Причину детонації встановить розслідування та службова перевірка, зазначили у Генштабі.
Цієї ночі у Фастівському районі на Київщині пролунали вибухи. Це призвело до пошкодження залізничної інфраструктури. Як повідомили в Укрзалізниці, у зону надзвичайної ситуації потрапив поїзд "Харків-Перемишль". Більшість із 240 евакуйованих пасажирів продовжили поїздку поїздом, 21 пасажира підвезли до Київського вокзалу автобусом.
Після вибухів трьом жінкам надали медичну допомогу. У них гостра реакція на стрес, повідомили в ОВА.
В Укрзалізниці попередили про змінений маршрут поїздів, які слідують через станцію Боярка.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook
