На квартирному обліку у Львові – 363 учасники війни та 19 сімей полеглих бійців

14:05 25 березня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, станом на сьогодні на квартирному обліку в ЛМР та в списку учасників АТО перебувають 363 особи та 19 сімей полеглих.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 25 березня, «Щоденному Львову»:

«Станом на сьогодні на квартирному обліку у Львівській міській раді та у списку учасників АТО перебувають 363 учасника АТО та 19 сімей загиблих учасників АТО – мешканців м. Львова. Також станом на сьогодні прийнято 110 звернень учасників АТО та 1 звернення сім’ї загиблого учасника АТО про зарахування на квартирний облік у Львівській міській раді.  Начальник відділу зарахування на облік, обліку і закріплення житла та відселення ЛМР Галина Мазур повідомила також:

«Учасники АТО і сім’ї загиблих продовжують подавати документи для зарахування на квартирний облік. На квартирному обліку перебуває 363 сім’ї і 19 сімей загиблих учасників АТО. У нас подано ще 111 документів на громадську комісію, яка має відбутися найближчим часом. 

Ті, хто прописаний в іншому населеному пункті, ніяк не зможуть у Львові стати на облік. Можливо лише розглядати їхнє питання в тому випадку, якщо вони будуть змінювати місце реєстрації за місцем проживання у Львові. Бо багато з них проживало у Львові, але ніколи не ставили собі за мету тут зареєструватися». 

Для зарахування на квартирний облік у Львівській міській раді необхідно звернутись в управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради та подати такий перелік документів:

1. Заява (із завіреними підписами охочих стати на квартирний облік).

2. Довідка з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (додаток № 2) за останні 5 років.

3. Акт обстеження житлових умов (видається ЛКП).

4. Копії свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у приватизованій квартирі).

5. Довідки з місця праці дорослих членів сім’ї (з інформацією про те, чи перебувають на квартирному обліку за місцем праці).

6. Копії документів, які підтверджують родинні відносини.

7. Копії документів, які підтверджують право на пільги (при необхідності).

8. Папка.

9. Паспорти усіх повнолітніх, зареєстрованих у квартирі (копії ст.ст. 1, 2, 10, 11).

10. Копії ідентифікаційних кодів, в т.ч. неповнолітніх дітей.

11. Інформація, яка підтверджує перебування особи в зоні проведення АТО.

У необхідних випадках до заяви додаються також медичний висновок, довідка (витяг з рішення районної адміністрації) про невідповідність житлового приміщення встановленим санітарним і технічним вимогам, копія договору піднайму житлового приміщення в будинку державного або громадського житлового фонду чи договору найму житлового приміщення в будинку житлово-будівельного кооперативу або в будинку (частині будинку), квартирі, що належить громадянину на праві приватної власності». 

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу