На квартирному обліку у Львові – 363 учасників війни та 19 сімей полеглих бійців

15:10 11 березня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, станом на сьогодні, 11 березня, на квартирному обліку в ЛМР та в списку учасників війни перебувають 363 осіб та 19 сімей загиблих військових – мешканців нашого міста.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 11 березня, «Щоденному Львову»:

«Станом на сьогодні, на квартирному обліку у Львівській міській раді та у списку учасників АТО перебувають 363 учасники АТО та 19 сімей загиблих учасників АТО – мешканців м. Львова. Також станом на сьогодні, прийнято 44 звернення учасників АТО про зарахування на квартирний облік у Львівській міській раді. Начальник відділу зарахування на облік, обліку і закріплення житла та відселення ЛМР Галина Мазур розповів також:

«У нас щодня проводяться прийоми громадян, які відносяться до цієї категорії пільговиків. Учасники бойових дій, які приїжджають на ротацію, особисто приносять документи.

Коли вони не можуть прийти, документи приносять їхні сім’ї. Учасники АТО прирівнюються до учасників бойових дій, але, на жаль, на сьогоднішній день велика кількість не має посвідчень.

Тож ми приймаємо документи, беручи до уваги довідку про перебування в АТО. Довідки видаються військовими частинами.

Крім того, учасники подають документи, передбачені чинним житловим законодавством.  Ми наголошуємо на тому, що приймаємо документи і включаємо в список тільки тих черговиків, які є мешканцями міста Львова».

Для зарахування на квартирний облік у Львівській міській раді необхідно звернутись в управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради та подати такий перелік документів:

1. Заява (із завіреними підписами охочих стати на квартирний облік).

2. Довідка з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (додаток № 2) за останні 5 років.

3. Акт обстеження житлових умов (видається ЛКП).

4. Копії свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у приватизованій квартирі).

5. Довідки з місця праці дорослих членів сім’ї (з інформацією про те, чи перебувають на квартирному обліку за місцем праці).

6. Копії документів, які підтверджують родинні відносини.

7. Копії документів, які підтверджують право на пільги (при необхідності).

8. Папка.

9. Паспорти усіх повнолітніх, зареєстрованих у квартирі (копії ст.ст. 1, 2, 10, 11).

10. Копії ідентифікаційних кодів, в т.ч. неповнолітніх дітей.

11. Інформація, яка підтверджує перебування особи в зоні проведення АТО.

У необхідних випадках до заяви додаються також медичний висновок, довідка (витяг з рішення районної адміністрації) про невідповідність житлового приміщення встановленим санітарним і технічним вимогам, копія договору піднайму житлового приміщення в будинку державного або громадського житлового фонду чи договору найму житлового приміщення в будинку житлово-будівельного кооперативу або в будинку (частині будинку), квартирі, що належить громадянину на праві приватної власності». 

dailylviv.com

До теми

09:52 25 лютого 2021 р.

На Львівщині лише чотири справи про знущання над тваринами дійшли до суду (відео)

Минулого року поліція відкрила 19 проваджень стосовно жорстокого поводження із домашніми тваринами. Досудове розслідування завершено у 14-ти випадках, три справи скеровано до суду.

Рубрика: Ситуації

23:05 24 лютого 2021 р.

У Львові біля обмінника валют пограбували жінку

Орієнтовно о 14 годині 30 хвилин на Сихові стався грабіж. Про нього повідомила донька потерпілої. З її слів, невідомі особи, а саме жінка та чоловік, вирвали з рук матері 300 доларів США біля обмінника валют на Проспекті Червоної Калини.

Рубрика: Ситуації

22:30 24 лютого 2021 р.

Укрзалізниця припиняє продаж квитків до Івано-Франківської області

У зв’язку з карантинними обмеженнями Укрзалізниця з 26 лютого призупиняє продаж квитків на поїзди, що прямують до Івано-Франківщини та зворотно. У ЛМР повідомили, скільки пацієнтів з Івано-Франківська лікують у Львові

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу