На кожні 10 вакансій на Львівщині претендують 137 безробітних

14:58 22 червня 2015 р.


Фото: tsn.ua

За даними Львівського обласного центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних порівняно з кінцем квітня 2015 року зменшилась на 1% і на кінець травня склала 24 тисячі осіб.

У травні 2015 року допомогу з безробіття отримували 18,8 тисячі осіб. Середній розмір допомоги становив 1134 грн, або 93,1% від рівня мінімальної заробітної плати.

Рівень зареєстрованого безробіття на кінець травня 2015 року склав 1,5% населення працездатного віку як у сільській місцевості, так і в міських поселеннях (дані наведено щодо підприємств, установ, організацій та їх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб). Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами й організаціями до служби зайнятості, у травні 2015 року порівняно з квітнем 2015 року збільшилась на 6,4% і на кінець місяця становила 1750 осіб.

На 10 вільних робочих місць (вакантних посад) претендувало 137 осіб. Значення цього показника коливалося від 57 осіб у Трускавецькому міському центрі зайнятості до 1960 осіб – у Моршинському міському центрі зайнятості.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (24,1% від загальної кількості заявлених вакансій), працівників сфери торгівлі та послуг (21,1%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (15,5%), а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1,4%), технічних службовців (2,8%). Найбільше навантаження зареєстрованих безробітних на 10 вільних робочих місць спостерігалося на технічних службовців – 356 осіб, на законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів (управителів) – 299 осіб.

За сприяння державної служби зайнятості в січні-травні 2015 року працевлаштовано 10,3 тисячі осіб (22,8% громадян, які мали статус безробітного у цьому періоді), в тому числі у травні поточного року – 2,1 тисячі осіб. Частка працевлаштованих у травні становила 7,5% громадян, які мали статус зареєстрованого безробітного в цьому місяці.

Найбільше значення даного показника у травні п. р. зафіксоване у Городоцькому районному центрі зайнятості (15,7%), найменше – у Турківському районному центрі зайнятості (3,0%). Про це повідомляється на сайті Львівського обласного управління статистики.

dailylviv.com

До теми

23:22 12 травня 2021 р.

Завтра на Львівщині відновлять сполучення між частинами дороги Львів-Луцьк, де обвалилася секція мосту

Від 13 травня відновлюють сполучення між частинами дороги "Львів-Луцьк", де обвалилася секція мосту у селі Гайок. Обласні маршрутки доїжджатимуть до обваленого моста, пасажири переходитимуть пішохідним переходом, і з іншої сторони річки Західний Буг пересідатимуть на автобус цього ж рейсу.

Рубрика: Ситуації

19:32 12 травня 2021 р.

У Львові - нашестя гадюк. Влада порадила звертатися в ДСНС

У Львові місцеві жителі виявили велику популяцію гадюк. Зазвичай ці плазуни не наближаються близько до людей, проте у мікрорайоні Рясне-2 вони живуть біля школи й навіть заповзають у під'їзди.

Рубрика: Ситуації

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу