На кожні 10 вакансій на Львівщині претендують 137 безробітних

14:58 22 червня 2015 р.

  • 0


Фото: tsn.ua

За даними Львівського обласного центру зайнятості, кількість зареєстрованих безробітних порівняно з кінцем квітня 2015 року зменшилась на 1% і на кінець травня склала 24 тисячі осіб.

У травні 2015 року допомогу з безробіття отримували 18,8 тисячі осіб. Середній розмір допомоги становив 1134 грн, або 93,1% від рівня мінімальної заробітної плати.

Рівень зареєстрованого безробіття на кінець травня 2015 року склав 1,5% населення працездатного віку як у сільській місцевості, так і в міських поселеннях (дані наведено щодо підприємств, установ, організацій та їх відокремлених підрозділів із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб). Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами й організаціями до служби зайнятості, у травні 2015 року порівняно з квітнем 2015 року збільшилась на 6,4% і на кінець місяця становила 1750 осіб.

На 10 вільних робочих місць (вакантних посад) претендувало 137 осіб. Значення цього показника коливалося від 57 осіб у Трускавецькому міському центрі зайнятості до 1960 осіб – у Моршинському міському центрі зайнятості.

За професійними групами найбільший попит на робочу силу спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом (24,1% від загальної кількості заявлених вакансій), працівників сфери торгівлі та послуг (21,1%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (15,5%), а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (1,4%), технічних службовців (2,8%). Найбільше навантаження зареєстрованих безробітних на 10 вільних робочих місць спостерігалося на технічних службовців – 356 осіб, на законодавців, вищих державних службовців, керівників, менеджерів (управителів) – 299 осіб.

За сприяння державної служби зайнятості в січні-травні 2015 року працевлаштовано 10,3 тисячі осіб (22,8% громадян, які мали статус безробітного у цьому періоді), в тому числі у травні поточного року – 2,1 тисячі осіб. Частка працевлаштованих у травні становила 7,5% громадян, які мали статус зареєстрованого безробітного в цьому місяці.

Найбільше значення даного показника у травні п. р. зафіксоване у Городоцькому районному центрі зайнятості (15,7%), найменше – у Турківському районному центрі зайнятості (3,0%). Про це повідомляється на сайті Львівського обласного управління статистики.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:20 2 червня 2020 р.

З 33-х країн світу українців повернуть спецрейсами. Перелік

Міністерство інфраструктури України анонсувало низку нових спеціальних рейсів в Україну з різних країн світу. До відновлення регулярних авіаційних пасажирських перевезень цими рейсами можуть скористатися українці, які зараз перебувають закордоном і хочуть повернутися додому.

Рубрика: Ситуації

00:03 2 червня 2020 р.

ЛКП «Лев» у Львові відновлює цілодобовий режим роботи

Перша комунальна ветеринарна клініка, що діє на базі Львівського комунального підприємства «Лев», повертається у цілодобовий режим роботи після введених карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

«Укрзалізниця» шукає інвестора для реформи Львівської клінічної лікарні

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу