На кордоні у пунктах пропуску «Краківець» і «Рава-Руська» розділять автотранспорт за реєстрацією

20:08 10 квітня 2017 р.

Нові технологічні принципи контролю передбачають також принцип однієї зупинки автомобіля, перевірку громадян без їх виходу з транспортних засобів, поєднання зон прикордонного і митного контролю.

На кордоні України з ЄС функціонує 18 міжнародних пунктів пропуску для автомобільного сполучення . Кількість транспортних засобів суттєво перевищує проектні спроможності цих пунктів пропуску. На окремих напрямках добові показники удвічі більші за проектні, а напередодні святкових днів сягають пікових значень. Реконструкція окремих пунктів пропуску також не дозволяє кардинально збільшити їхню пропускну спроможність. Найбільше навантаження є на польській ділянці, де щороку кількість автомобілів зростає на 400-700 тисяч, здебільшого легкових. Так, у 2013 році ця кількість становила 6 мільйонів автівок, а у 2016 році вже 12,3 мільйона.

Додатково на роботу пунктів пропуску впливає малий прикордонний рух, переміщення автомобілів іноземної реєстрації під керуванням громадян України, а також введення тривалої перевірки контрольними службами країн ЄС. Останнє пов’язане зі змінами правил Шенгенського кодексу: відтепер усі особи, що в’їжджають до країн Шенгену або виїжджають з них, піддаються ретельній перевірці.

У зв’язку з усіма цими обставинами Державна прикордонна служба України запроваджує експеримент з розмежування смуг руху транспорту перед пунктами пропуску «Рава-Руська» і «Краківець». Він передбачає відокремлення напрямків для транспортних засобів української та іноземної реєстрації, які прямують з України. Невдовзі експеримент також розпочнеться і перед пунктом  пропуску  «Ягодин».

Нові технологічні принципи контролю передбачають принцип однієї зупинки автомобіля, перевірку громадян без їх виходу з транспортних засобів, поєднання зон прикордонного і митного контролю. 

Про такі наміри повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу