На капремонт житлового фонду Львова витратили торік 16,92 млн. гривень, – ЛМР

17:35 17 лютого 2016 р.


Фото: depo.ua

У міськраді запевнили в середу: «За кошти, спрямовані з бюджету розвитку на 2015 рік, капітально відремонтували, модернізували, замінили 25 ліфтів та провели ремонт 17 ліфтових кабін на суму 9,2 млн. гривень».

«Як повідомили під час слухання річних звітів, торік за кошти міського бюджету департамент житлового господарства та інфраструктури виконав ремонтні роботи в житловому фонді на суму 16,92 млн. гривень», – запевнили сьогодні, 17 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, за ці кошти: провели капітальний ремонт 17 насосних станцій; провели капітальний ремонт та реконструкцію у 12 будинках ОСББ; завершили реконструкцію електромереж з розділенням загальнобудинкового обліку електроенергії у житлових будинках на вулиці Тичини,15, на вулиці Величковського, 14, на вулиці Біберовича, 9, розпочато роботи в житлових будинках на вулиці Володимира Великого, 20, на вулиці Липова Алея, 7, на вулиці Тичини, 21; виготовили вісім проектно-кошторисних документацій на проведення робіт з розділенням загальнобудинкового обліку електроенергії у  житлових будинках; провели капітальний ремонт протипожежних систем автоматики і димовидалення у двох житлових будинках підвищеної поверховості; провели реконструкцію трьох житлових будинків та розпочали у ще одному; розпочали капітальний ремонт в чотирьох житлових будинках, визнаних аварійними, що загрожують обвалом, та завершили в одному; розпочали капітальний ремонт дев’яти житлових будинків, що потребують невідкладного ремонту; провели капітальний ремонт в одного гуртожитку, який передано у власність територіальної громади Львова, та розпочали роботи ще у двох.

«Проблемними залишаються питання розділення загального обліку електроенергії в житлових будинках комунальної власності, а також питання фінансування та модернізації ліфтів, що відпрацювали нормативний термін», – зазначають у департаменті.

Відзначимо, що торік послуги з технічного обслуговування ліфтів надавали три приватні підприємства та одне комунальне: загалом – 2137 ліфів. За кошти, спрямовані з бюджету розвитку Львова на 2015 рік, капітально відремонтували, модернізували, замінили 25 ліфтів та провели ремонт 17 ліфтових кабін, на суму 9,2 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

22:59 25 жовтня 2021 р.

Торговий центр King Cross Leopolis впускає відвідувачів лише з ковід-документами

Відсьогодні, 25 жовтня, торгово-розважальний центр "King Cross Leopolis", який розташований у Сокільниках (приміська зона Львова), запровадив жорсткі карантинні обмеження для покупців.

Рубрика: Ситуації

20:05 25 жовтня 2021 р.

Визначили відповідальних за документ про щеплення або негативний тест на міжрегіональних маршрутах

Відповідальність за наявність документу про щеплення або негативного тесту на COVID-19 під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами, за виключенням легкових автівок, покладається на пасажирів.

Рубрика: Ситуації

19:22 25 жовтня 2021 р.

9 адмінматеріалів на перевізників і понад 200 на громадян за недотримання маскового режиму

Про роботу мобільних груп з перевірки дотримання протиепідемічних заходів, як водіями, так і пасажирами говорили сьогодні в межах брифінгу у Львівському прес-клубі.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу