На гірських ділянках українсько-румунського кордону пострілами зупиняли туристів-порушників

17:33 2 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Впродовж останніх трьох діб затримано 43-х чоловіків, які поза пунктами пропуску намагалися потрапити до Румунії й Молдови.

Про це інформує Держприкордонслужба, пише Dailylviv.com.

Особливу активність «незаконні туристи» проявляють на гірських ділянках українсько-румунського кордону. В окремих випадках затримувати правопорушників прикордонним нарядам доводиться з попереджувальними пострілами, а деяких допомагають виявити встановлені фотопастки.

Суботньої ночі охоронці кордону відділу прикордонної служби «Селятин» з пострілами припинили незаконне порушення держрубежу. Двох мешканців Чернівецької області, які вдалися до втечі, було виявлено та затримано під час переміщення до кордону.

Поряд з цим, охоронці кордону відділів «Шибени», «Порубне», «Герца», «Мамалига» та «Кельменці» у 24 випадках затримали ще 41 порушника, які в незаконний спосіб намагалися потрапити до сусідніх держав. Порушниками кордону виявилися мешканці Дніпропетровської, Київської, Харківської, Вінницької, Рівненської, Одеської та Херсонської областей.

Правопорушників доставлено до прикордонних підрозділів для притягнення до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

На західному кордоні затримали групу чоловіків: звідки люди

10 військовозобов'язаних потонули, перепливаючи Тису, - Держприкордонслужба

Намагалися бусом переїхати прикордонників: затримано переправників, які вивозили 15 осіб (відео)

Дружина у багажнику Лексуса намагалася вивезти свого чоловіка за кордон (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів