На двох вулицях у Львові ліквідовують пошкодження водопроводу

14:18 29 липня 2016 р.

  • 0


Фото: newvv.net

Ремонтні бригади працюють на Погулянці й Садівничій.

«За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», з понеділка на вулиці Погулянка розпочнуть роботи з заміни частини аварійного водопроводу», – повідомили сьогодні, 29 липня, в прес-службі , де також розповіли подробиці:

«На вулиці Погулянка – пошкодження водопроводу поблизу колишнього винзаводу. Сьогодні аварійна бригада працює, довелося зупинити подачу води у мікрорайон.

Однак, у результаті обстеження, виявилося, що ділянка трубопроводу у зазначеному місці перебуває у вкрай аварійному стані і підлягає лише тимчасовому ремонту. Відтак, «Львівводоканал» закуповує усі матеріали для заміни трубопроводу і з понеділка приступаємо до заміни приблизно 100 погонних метрів водопроводу.

Також сьогодні ремонтні бригади ЛМКП «Львівводоканал» працюють на вулиці Садівничій, 27 – там пошкоджено плиту перекриття на водопровідному колодязі. До кінця дня пошкодження ліквідують».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації