На дорозі «Західний об’їзд Львова» ускладнено проїзд автотранспорту

09:45 14 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: vedomosti-ua.com

В облдержадміністрації запевнили, що автодороги Львівщини прибирають 185 одиниць техніки, відтак, автобусне сполучення в межах області здійснюється у звичному режимі.

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 14 листопада, що внаслідок сильних снігопадів і хуртовин на окремих ділянках автодоріг області утруднено проїзд великовантажного автотранспорту. Зокрема – на автодорозі «Західний об’їзд Львова» поблизу села Зубра, на ділянці Тростянець-Липівка автодороги Київ-Чоп у Миколаївському районі й на ділянці Запитів-Буськ на автодорозі Київ-Чоп у Кам'янка-Бузькому та Буському районах. 

В облдержадміністрації також повідомили, що обмежено рух великовантажного автотранспорту через Орявсько-Івашківський перевал на автодорозі Київ-Чоп, і що до розчистки автодоріг Львівщини залучено 185 одиниць снігоприбиральної техніки. Але оскільки, за інформацією регіонального центру з гідрометеорології, негода на території Львівщини утримається впродовж 14 листопада поточного року, департамент з питань цивільного захисту ЛОДА нагадує водіям про необхідність бути уважними під час руху по дорогах області та, а при можливості – утриматися від поїздок приватним автотранспортом.

Про це повідомили сьогодні, 14 листопада, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також запевнили: «Проїзд дорогами державного значення забезпечено. Автобусне сполучення в межах області здійснюється у звичному режимі».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини