На автодорозі Львів-Радехів-Луцьк відновили 16,8 км асфальту

18:22 2 листопада 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Підрядна організація планує завершити роботи до 10 листопада.

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак, оглянувши 2 листопада, як відбуваються ремонті роботи на цій дорозі, повідомила:

«На Львівщині дорожники відремонтували вже 16,8 кілометра автомобільної дороги Н-17 Львів-Радехів-Луцьк. На сьогодні триває влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону до межі області. Ці роботи підрядна організація планує завершити до 10 листопада.

На сьогодні підрядник вже виконав робіт на близько 60 мільйонів гривень. Більшу частину цих коштів, а це 50 мільйонів гривень авансу, надійшли за рахунок додаткових митних надходжень. Загалом до кінця року на «Львів-Луцьк» передбачено спрямувати180 мільйонів від перевиконання митних платежів».

Це повідомлення передали сьогодні, 2 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також нагадали: «Виконавцем робіт є ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала з «Онуром» угоду на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Львів-Радехів-Луцьк. Вартість – 234,03 мільйона гривень».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини