На дорогах Львівщини загинули за 10 місяців 188 людей

13:10 14 листопада 2016 р.

У Львівській області розпочався «Тиждень безпеки дорожнього руху».

У прес-службі Львівського обласного управління поліції повідомили сьогодні, 14 листопада, що з 14 до 20 листопада триватиме «Тиждень безпеки дорожнього руху», в рамках якого правоохоронці влаштують для дітей тематичні конкурси та вікторини, навчатимуть школярів Правилам дорожнього руху. Заступник начальника управління превентивної діяльності Львівського обласного управління поліції Михайло Борисенко пояснив: «Такі заходи проводяться для того, аби попередити випадки травмування дітей на дорозі, привернути увагу суспільства до теми безпеки дорожнього руху, знизити рівень аварійності».

В обласному управлінні поліції повідомили також, що за десять місяців цього року на Львівщині сталися понад півтори тисячі автопригод із потерпілими, у результаті яких загинули 188 людей, а ще 1980 отримали поранення. Зокрема, цьогоріч в області сталися 217 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, у результаті яких загинули 12 неповнолітніх, а ще 233 – одержали травми.

Найчастіше у ДТП потрапляють юні пішоходи, пасажири та велосипедисти. Тож вкрай важливо, аби дорослі турбувалися про найменших учасників дорожнього руху та показували дітям лише правильний приклад.

В обласному управлінні поліції також запевнили, що її працівники активно долучаються до виховної роботи й проводять для дітей конкурси, вікторини та тематичні уроки. Такі заходи відбудуться також у рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Окрім цього, поліціянти вже традиційно візьмуть участь у Всеукраїнській акції «Здай кров – врятуй життя» для допомоги постраждалим у ДТП.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини