На дорогах Львівщини працюють 14 патрульних екіпажів

11:45 25 січня 2017 р.

Фото до новини


Фото: скріншот

25 січня минає рік відтоді, як на дороги Львівщини виїхали працівники патрульної поліції.

Про це повідомили сьогодні, 25 січня, в управлінні патрульної поліції Львова, де також поінформували, що його працівники взяли під свій контроль шість доріг державного значення: Львів – Шегині, Львів – Краківець, Львів – Рава-Руська, Жовква-Червоноград, Львів – Броди, та Львів – Стрий – Сколе – Нижні Ворота на межі зі Закарпатською областю. Відтак, на 623 кілометрах автошляхів працюють сьогодні пів сотні патрульних і 14 екіпажів та три стаціонарні пости. 

патрульні Львова забезпечують також охорону громадського порядку на митних постах Львівщини – Краковець,Рава-Руська, Шегині. За цей рік вони провели понад пів тисячі супроводів, зокрема, екскурсії дітей, колони військової техніки, веломарафони, офіційні делегації, а також зустрічали на території Львівщини і супроводжували до рідного дому тіла загиблих героїв АТО.

В управлінні патрульної поліції Львова запевнили, що інспектори взводу з обслуговування доріг державного значення відвідали дитячі будинки та школи в області, постійно допомагають водіям та пасажирам, які опинилися в скрутному становищі через несправність транспортних засобів, а в період складних погодних умов та при перевищенні температури вище 28° скеровували на відстій важковаговий транспорт. Натомість відділ безпеки дорожнього руху провів огляд доріг на недоліки і скерував вимоги на їх усунення.

За рік патрульні винесли майже 23 тисячі постанова за порушення правил дорожнього руху, склали протоколи на 868 нетверезих водіїв, перевірили близько 85 тисяч транспортних засобів. На дорогах державного значення патрульні оформили понад 700 дорожнього транспортних пригод і затримували злочинців на автодорогах та автомобілі, які перебували у розшуку. Про це повідомили сьогодні, 25 січня, на сторінці управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів