На дорогах Львівщини працюватимуть пересувні вагові комплекси

15:54 6 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Львівська облдержадміністрація спільно зі Львівською облрадою погодили питання закупівлі кількох пересувних габаритно-вагових комплексів для контролю за рухом великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами.

Про це, як розповіли сьогодні, 6 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, повідомила заступник голови ЛОДА Ірина Гримак, яка також зазначила:

«Кошти планують передбачити в обласному бюджеті вже цьогоріч. Нові мобільні вагові комплекси дозволять оперативніше виявляти та штрафувати вантажівки, котрі їздять із перегрузом та порушують встановлені обмеження, руйнуючи дороги.

Дуже часто вага фур перевищує допустимі норми, що у свою чергу, руйнує дорожнє покриття. Особливо асфальт нищиться у спекотну погоду, коли температура повітря сягає більше 28 градусів тепла.

У такому разі транспортні засоби, вагою понад 24 тонни, взагалі не мають права пересуватись автомобільними дорогами до пониження температурного режиму. Користуватись таким ваговим комплексом буде обласне управління Укртрансінспекції, у повноваження якого власне й входить контроль за дотриманням вагових та габаритних параметрів вантажівками».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації