На Донбасі зникли безвісти 330 українських військових, – РНБОУ

12:34 16 жовтня 2014 р.


Фото: АFР

Заступник керівника інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Володимир Польовий пояснив у четвер те, хто відноситься до категорії «зниклі безвісти»: «Це військовослужбовці, які, наприклад, не повернулися з завдання і їх безпосередній командир доповів про цей факт».

Заступник керівника інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Володимир Польовий повідомив сьогодні, 16 жовтня, що на Донбасі зниклими безвісти вважаються 330 українських силовиків, а ще 357 числяться в полоні. «Зниклих безвісти, за офіційними даними, ми маємо 330 осіб, полонених (серед військових) ми маємо 357 осіб», – заявив Володимир Польовий.

При цьому він підкреслив, що стосовно інформації про зниклих безвісти оперує офіційними цифрами. «Тут є відмінності, але я не хотів би, щоб з цього приводу були спекуляції», – додав заступник керівника ІАЦ РНБО.

«Діє наказ про те, що дані про зниклих безвісти під час активних наступальних дій противника в секторах Б і Д в кінці серпня-початку вересня все ще є закритими. Тому об'єктивно це не всі дані. Але ті дані, якими ми оперуємо, це 330 зниклих без вісті і 357 полонених», – зазначив Володимир Польовий.

Він також пояснив те, хто відноситься до категорії «зниклі безвісти»: «Це військовослужбовці, які, наприклад, не повернулися з завдання і їх безпосередній командир доповів про цей факт. Наприклад, на територіях, які захопили російські найманці або незаконні збройні формування, все ще залишилися бійці: вони можуть опинитися в полоні, можуть опинитися в лікарні, дехто з цих людей все ще повертаються, переходять умовну лінію фронту».

Володимир Польовий повідомив це в інтерв'ю інформаційній агенції «РБК-Україна».

dailylviv.com

До теми

10:27 26 вересня 2020 р.

Міністр оборони розкрив деталі авіакатастрофи АН26 під Харковом

Міністр оборони Андрій Таран розкрив деталі аварії військового літака АН26 в Харківській області. Серед іншого, на місці трагедії рятувальники продовжують розбір конструкцій літака і пошук "чорних ящиків".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу