На Донбас знову вирушили зі Львова бійці спецпідрозділу «Сокіл»

14:26 10 листопада 2014 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

Як повідомили в понеділок у відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, «восьмеро бійців спецпідрозділу «Сокіл» управління по боротьбі зорганізованою злочинністю ГУМВС України у Львівській області у рамках ротації відправились на виконання завдань по зачистці звільнених територій, а також для виявлення та знешкодження терористів у Донецькій та Луганській областях».

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС) повідомили сьогодні, 10 листопада: «Восьмеро бійців спецпідрозділу «Сокіл» управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України у Львівській області у рамках ротації відправились на виконання завдань по зачистці звільнених територій, а також для виявлення та знешкодження терористів у Донецькій та Луганській областях». У повідомленні також конкретизують:

«Бійці спецпідрозділу »Сокіл» вже більше чотирьох місяців виконуютьзавдання у зоні проведення АТО. Перша група бійців була відправлена для несення служби на сході України у перші дні АТО і була там два місяці,наступні – змінювались раз на місяць.

«Усі без винятку бійці »Сокола», котрі несуть службу на сході України – добровольці. Ніхто з них жодного разу не відмовився їхати в зону АТО, хоча у кожного сімя, діти. Один з бійців відправився на ротацію за кілька тижнівпісля того, як у нього народилась третя дитина. Я пропонував йому піти увідпустку, але він не погодився – поїхав на Схід», – розповів начальник УБОЗ ГУ МВС України у Львівській області полковник міліції Денис Гусашвілі.

Усі бійці «Сокола» – спеціально навчені та треновані професіонали, тому завдання вони виконують специфічні – проводять зачистку звільнених територій, виявляючи та знешкоджуючи терористів, а також розшукують осіб, котрі вчиняли злочини проти мирних громадян. Тобто, роблять роботу, яку не можна доручити іншим бійцям, котрі не мають спеціальної підготовки.

Перед відправкою Денис Гусашвілі провів інструктаж, після чого кожен збійців отримав індивідуальну аптечку, укомплектовану за стандартами армії НАТО, а також оберіг у вигляді ангела та плетеного браслета з національною символікою. Такі аптечки у подарунок бійцям «Сокола» підготували у Центрі медичного забезпечення Народної самооборони Львівщини, яким керує Ярослав Коминський, а обереги створили власними руками учні п’ятогокласу львівської середньої школи №69. Ми бажаємо бійцям «Сокола» повернутися здоровими і без втрат звиконання їх надзвичайно складного, небезпечного та вкрай важливогозавдання у зоні АТО і завжди пам’ятати про те, що вдома їх чекають діти, родини та ми, чий мир та спокій вони забезпечують ціною власного життя».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу