На аукціоні у Львові збиратимуть кошти на соцпроекти

16:30 28 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

9 березня в клубі «!FESTrepubliс» на вулиці Старознесенській змагатимуться за ексклюзивні лоти.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 28 лютого: «В день концерту до тридцятиріччя гурту «Кому Вниз» Львівський осередок «Української Академії Лідерства» організує благодійний аукціон, який розпочнеться 9 березня о 19:00 у клубі «!FESTrepubliс» на вулиці Старознесенській, 24-26. Учасники аукціону зможуть позмагатись за ексклюзивні лоти, серед яких особисті речі гурту «Кому Вниз» та футболка-поло від Авіації Галичини».

«Виручені кошти скерують на соціальні проекти Львівського осередку «Української Академії Лідерства», які спрямовані на розвиток міста, молоді та співпрацю із школами. Студенти вже реалізують соціальні проекти, зокрема, – «Мені не байдуже», мета якого збереження історичної пам’яті та допомога людям літнього віку. А також проект «Спортивне Місто», який сприяє популяризації спорту та здорового способу життя серед школярів Львова», – поінформували також у міськраді.

Менеджер Львівського осередку «Української Академії Лідерства» Любомир Шимків запевнив: «Українське вибране» – унікальний проект, тому що його мета – створити зв’язок між поколіннями. Гурти, які виступатимуть в рамках проекту, вже створили українську культуру. Ми очікуємо, що відвідувачами концерту стануть люди, які росли разом з піснями легендарних рок-гуртів, та ті, які вперше чули їх під гітару навколо ватри на таборах чи фестивалях. Аукціон відбудеться в рамках проекту «Українське вибране» Холдингу емоцій «!FEST» та «Української Академії Лідерства». На вас чекають п’ять концертів української класики в першому сезоні, який триватиме із весни до літа».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу