На 23-х перехрестях у Львові виявили забруднення повітря

16:45 16 квітня 2018 р.

  • 0
  • 684


Фото: city-adm.lviv.ua

Мобільна хімічна лабораторія комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» обстежила в першому кварталі 2018 року 35 водойм та промоніторила 30 перехресть Львова.

Про це повідомили сьогодні, 16 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На 23-х з 30-ти обстежених міських перехрестях та в усіх 35-ти водних об’єктах фахівці виявили перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій (ГДК) забруднюючих речовин. , зокрема, високі показники забруднення повітря з наднормативними концентраціями вуглецю оксиду та азоту діоксиду виявлені на двох перехрестях – вулиць Городоцької й Наливайка та вулиць Сяйво, Широкої й Левандівської».

«Не виявлено перевищень ГДК забруднюючих речовин на сімох перехрестях – проспекту Свободи й вулиці Дорошенка, вулиць Підвальної й Руської, вулиць Івана Франка й Зеленої, вулиць Личаківська й Винниченка та площі Митної, вулиць Івана. Франка й Винниченка та площі Соборної, вулиць Антоновича, Бандери й Русових та вулиць  Городоцької й Ряшівської», – поінформували також у міськраді.

У мобільній хімічній лабораторії комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» зазначили: «В порівнянні з першим кварталом минулого року, кількість перехресть з перевищенням зменшилась з 25 до 23. На нашу думку, екологічна ситуація на перехрестях вулиць міста покращилась в зв'язку з впливом метеорологічних факторів (хуртовин, шквальних вітрів, низьких температурних показників), які часто спостерігались цього року. Висока швидкість руху повітря сприяла кращому розсіюванню забруднюючих речовин на перехрестях.

«В усіх 35-ти водних об′єктах теж виявлені перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин. Наднормативні концентрації спостерігались за такими показниками – залізо загальне, азот амонійний та аміак (за азотом), фосфати, завислі речовини, СПАР, ХСК та БСК5», – поінформували також у міськраді.

Більше інформації – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Головний лікар 6-ї львівської міської поліклініки написав заяву про звільнення

Учасники профілактичних рейдів на Львівщині повернули батькам 47 дітей

У Львові відбудеться чемпіонат світу з бодібілдингу

Львівські теплопостачальники опалюватимуть усі заклади освіти

Сім підприємств хочуть бути перевізниками у Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ "Виборчих злочинців" каратимуть суворіше, - законопроект 8270

Рубрика: Політика

Технічні кандидати:помічники і шкідники

Рубрика: Політика

Перши Клубу менторів у Львові

Рубрика: Економіка

"Логіка" для журналістів

Рубрика: Освіта і наука

Реприватизація по-львівськи

Рубрика: Ситуації і пригоди

Всі відео розділу