На 23-х перехрестях у Львові виявили забруднення повітря

16:45 16 квітня 2018 р.

  • 0
  • 561


Фото: city-adm.lviv.ua

Мобільна хімічна лабораторія комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» обстежила в першому кварталі 2018 року 35 водойм та промоніторила 30 перехресть Львова.

Про це повідомили сьогодні, 16 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «На 23-х з 30-ти обстежених міських перехрестях та в усіх 35-ти водних об’єктах фахівці виявили перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій (ГДК) забруднюючих речовин. , зокрема, високі показники забруднення повітря з наднормативними концентраціями вуглецю оксиду та азоту діоксиду виявлені на двох перехрестях – вулиць Городоцької й Наливайка та вулиць Сяйво, Широкої й Левандівської».

«Не виявлено перевищень ГДК забруднюючих речовин на сімох перехрестях – проспекту Свободи й вулиці Дорошенка, вулиць Підвальної й Руської, вулиць Івана Франка й Зеленої, вулиць Личаківська й Винниченка та площі Митної, вулиць Івана. Франка й Винниченка та площі Соборної, вулиць Антоновича, Бандери й Русових та вулиць  Городоцької й Ряшівської», – поінформували також у міськраді.

У мобільній хімічній лабораторії комунального підприємства «Адміністративно-технічне управління» зазначили: «В порівнянні з першим кварталом минулого року, кількість перехресть з перевищенням зменшилась з 25 до 23. На нашу думку, екологічна ситуація на перехрестях вулиць міста покращилась в зв'язку з впливом метеорологічних факторів (хуртовин, шквальних вітрів, низьких температурних показників), які часто спостерігались цього року. Висока швидкість руху повітря сприяла кращому розсіюванню забруднюючих речовин на перехрестях.

«В усіх 35-ти водних об′єктах теж виявлені перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин. Наднормативні концентрації спостерігались за такими показниками – залізо загальне, азот амонійний та аміак (за азотом), фосфати, завислі речовини, СПАР, ХСК та БСК5», – поінформували також у міськраді.

Більше інформації – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:12 25 червня 2018 р.

Десантники крокуватимуть Львовом 30 червня

У Львівській міськраді запевнили: «В суботу, 30 червня, у Львові відбудеться урочиста хода військовослужбовців 80-тої окремої десантно-штурмової бригади з нагоди повернення з району виконання завдань під час операції Об’єднаних сил».

Рубрика: Ситуації

  • 1
  • 357

Останні новини

У Львові відбудуться загальношкільні збори

Львів’янка Ірина Шуль відзначила столітній ювілей

Львівська поліція взяла під охорону табір ромів

ГПУ згортає розслідування загибелі Небесної сотні, – адвокати

У Львові збудують за $160 мільйонів «Innovation District ІТ Park», – ЛМР

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу