Митники вилучили на Львівщині 16 тонн керамічної плитки

17:00 12 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 579


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Водій вантажівки сподівався приховати від фіскалів умивальники та унітази.

У прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області повідомили в п’ятницю, 12 жовтня: «Узону митного контролю пункту пропуску «Краковець-Корчова» заїхав з Республіки Польщі транспортний засіб під керуванням громадянина України. Водій надав для здійснення митного контролю товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщував керамічну плитку загальною вагою 20,9 тонни вартістю $8763. Відправником товару зазначено компанію з Італії, а отримувачем – одне з ТзОВ у Львівській області».

«Під час митного контролю за результатами динамічного зважування було встановлено розбіжності у вагових показниках. Транспортний засіб було скеровано в місце поглибленого огляду товарів. За результатами перевірки встановлено невідповідність близько 16 тонн заявленого у товаросупровідних документах товару фактично наявному. Окрім заявлених у товаросупровідних документах товарів, виявлено незаявлені, а саме умивальники та унітази», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Керівник компанії-відправника вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю, через подання митному органу України як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві дані щодо найменування, ваги, кількості, вартості та асортименту товару. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Товар вилучено. Його точну вартість буде встановлено додатково. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Справу скерують до суду», – повідомили також у прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області та опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:00 16 лютого 2019 р.

На Львівщині врятували двох туристів

Працівники Славської пошуково-рятувальної частини надали 15 лютого на лижній трасі гори Високий Верх допомогу двом травмованим туристам-лижникам.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 300