Митники перерахували на ремонт автодоріг Львівщини ще 19,7 млн. гривень

18:00 18 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

З початку року з обласної скарбнички на ремонт доріг перераховано 216,5 млн. гривень.

«Днями до спецфонду бюджету області перераховано 19,7 млн. гривень від перевиконання в червні щомісячних митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на території Львівщини», – повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків наголосив: «Вказані кошти у пятницю, 15 липня, перераховано департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації для спрямування на ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення».

Зауважимо, що з початку року з обласної скарбнички на вищевказану мету перераховано 216,5 млн. гривень. Нагадаємо, що Президент України підписав Закон, згідно із яким ремонт доріг державного значення у чотирьох областях України здійснюватиметься за рахунок 50% коштів, які надійшли від перевиконання загального обсягу митних платежів. Експеримент, окрім Львівської, запроваджено у Волинській, Чернівецькій та Одеській областях».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу