Минулого місяця «Львівводоканал» ліквідував 355 аварійних витоків на міських мережах

13:30 10 листопада 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, загалом у місті цьогоріч замінили 11 км водопровідних та 2,3 км каналізаційних трубопроводів.

У прес-службі ЛМР повідомили в понеділок «Щоденному Львову», що минулого місяця «Львівводоканал» ліквідував 355 аварійних витоків на міських мережах. У повідомленні також зазначено:

«Як проінформували у ЛМКП «Львівводоканал», упродовж минулого місяця ремонтні служби підприємства ліквідували 355 аварійних витоків води на міських водопровідних мережах, 201 випадок засмічень каналізації, відремонтовано 62 пожежних гідрантів, влаштовано 80 нових люків на водопровідних та каналізаційних колодязях.  Загалом у місті цьогоріч замінили 11 км водопровідних та 2,3 км каналізаційних трубопроводів. 

Окрему увагу в «Львівводоканалі» приділяють відновленню благоустрою після виконання аварійних робіт. Заступник його директора Юрій Свізінський, зазначив: «Упродовж минулого тижня завдяки сприятливим погоднім умовам ми відновили благоустрій за 146 адресами, де проводилися розкопки. Відновлення дорожнього покриття, тротуарів та газонів – це наша щоденна робота, оскільки аварії на водогонах трапляються щодня».

Довідка: Терміни відновлення благоустрою після завершення аварійних робіт на інженерних мережах – впродовж 10 діб відповідно до п.15.1.3. «Правил благоустрою міста Львова».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу