Миколу Гошовського вже звільнено з посади прокурора Львівщини, його обов’язки виконує Володимир Поліщук

21:17 27 жовтня 2014 р.

Роман Балук/ZIK

Роман Балук/ZIK
Фото: Микола Гошовський

На сайті обласної прокуратури повідомляється також у понеділок про звільнення Богдана Татарина з посади прокурора Львова, а Андрія Палюха – Франківського району.

На сайті прокуратури Львівської області повідомляється сьогодні, 27 жовтня, що наказом Генпрокурора України від 23 жовтня 2014 року № 1460к державного радника юстиції 3 класу Гошовського Миколу Івановича звільнено з посади прокурора Львівської області у зв’язку з припиненням трудового договіру відповідно до п. 7-2 ст. 36 КЗпП України, й що його обов’язки виконує заступник прокурора області Володимир Поліщук. Іншим наказом Генпрокурора України від 23 жовтня 2014 року № 1461к старшого радника юстиції Гураля Володимира Дмитровича звільнено з посади першого заступника прокурора Львівської області у зв’язку з припиненням трудового договіру відповідно до п. 7-2 ст. 36 КЗпП України.

Окрім того, за таких же обставин звільнено Андрія Палюха з посади прокурора Франківського району Львова, а Богдана Татарина звільнено з посади прокурора Львова. Ще одним наказом Генпрокурора Ігоря Ліуша звільнено з посади начальника відділу нагляду за додерженням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру пов’язаних з обмеженнях особистої свободи громадян прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

22:00 22 квітня 2021 р.

У Львові евакуювали дві тисячі осіб: мін не виявлено

Повідомлення про замінування двох торгівельно-розважальних центрів у Львівському районі виявилися неправдивими. Правоохоронці обстежили приміщення обох закладів та прилеглу територію - вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Рубрика: Ситуації

16:40 22 квітня 2021 р.

Уповноважена з прав людини вимагає в Садового скасувати обмеження на пільговий проїзд пасажирським транспортом

Уповноважена ВРУ з прав людини внесла подання Андрію Садовому через обмеження права громадян на пільговий проїзд львівським міським пасажирським транспортом.

Рубрика: Ситуації

09:22 22 квітня 2021 р.

Червоноградець вночі перевернув автомобіль у Львові (відеофакт)

Сьогодні, о пів на третю ночі, екіпаж, патрулюючи вулицею Володимира Великого у Львові, побачив на круговому перехресті з вулицею Княгині Ольги активний рух громадян, які махали поліціянтам руками.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу