Миколу Гошовського вже звільнено з посади прокурора Львівщини, його обов’язки виконує Володимир Поліщук

21:17 27 жовтня 2014 р.

Роман Балук/ZIK

Роман Балук/ZIK
Фото: Микола Гошовський

На сайті обласної прокуратури повідомляється також у понеділок про звільнення Богдана Татарина з посади прокурора Львова, а Андрія Палюха – Франківського району.

На сайті прокуратури Львівської області повідомляється сьогодні, 27 жовтня, що наказом Генпрокурора України від 23 жовтня 2014 року № 1460к державного радника юстиції 3 класу Гошовського Миколу Івановича звільнено з посади прокурора Львівської області у зв’язку з припиненням трудового договіру відповідно до п. 7-2 ст. 36 КЗпП України, й що його обов’язки виконує заступник прокурора області Володимир Поліщук. Іншим наказом Генпрокурора України від 23 жовтня 2014 року № 1461к старшого радника юстиції Гураля Володимира Дмитровича звільнено з посади першого заступника прокурора Львівської області у зв’язку з припиненням трудового договіру відповідно до п. 7-2 ст. 36 КЗпП України.

Окрім того, за таких же обставин звільнено Андрія Палюха з посади прокурора Франківського району Львова, а Богдана Татарина звільнено з посади прокурора Львова. Ще одним наказом Генпрокурора Ігоря Ліуша звільнено з посади начальника відділу нагляду за додерженням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру пов’язаних з обмеженнях особистої свободи громадян прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

20:08 23 вересня 2020 р.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин

Ще 5 листопада 2012-го року було підписано договір і заплачено з місцевого бюджету понад 620 тис.грн (на той час за курсом – це 77 тис.доларів) на будівництво притулку для тварин на вул.Шевченка.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу