«Муніципали» оперують у Львові 197 камерами

15:00 7 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

За словами директора комунального підприємства «Муніципальна варта» Богдана Кухарука, вона оперує Львові 197 камер і контролює 17 камер «Львівавтодору»

Про це повідомили в п’ятницю, 7 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Муніципальна варта» видала з 1 січня до 3 червня на запит райвідділів поліції 75 відеоматеріалів зі своїх камер відеоспостереження».

Богдан Кухарук зазначив: «Зараз силами наших працівників, тих інженерів, яких ми долучили до роботи, в місті працює більше 200 камер відеоспостереження. Співпраця з поліцією ведеться дуже активно, про що свідчать листи-подяки від тих операційних центрів КПС. Постійний йде обмін інформацією, поліція має доступ до наших камер, мають доступ і працівники СБУ до деяких камер, співпраця з ними налагоджена».

Директор «Муніципальної варти» наголосив: «Забезпечення якісної та безперебійної роботи цих відеокамер –  трудоємкий та затратний процес. Наприклад, оплата трафіку, щоб відео через інтернет потрапляло до нас на сервера, оплата обслуговування камер коштує в місяць орієнтовно 50 тисяч гривень. Замість того, що ці гроші витрачати на розвиток підприємства і купити принаймні один автомобіль для службових потреб, ми ці гроші вкладаємо в те, щоб камери працювали, щоб відбувався добрий відеопотік, і щоб ми та поліція могли бачити якісну картинку. Наші працівники щодня дбають про спокій та безпеку у Львові».

dailylviv.com

До теми

18:23 24 листопада 2020 р.

За вихідні в області поліція склала 40 протоколів через відсутність маски

У суботу, 21 листопада, вступив у дію закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)». Згідно з ним заборонено перебувати у громадських місцях без маски.

Рубрика: Ситуації

17:22 24 листопада 2020 р.

Рух на українсько-польському кордоні поступово відновлюється

Східні сусіди знову приїжджають до Польщі. Ті, хто не може зробити це законно, знайшли нові шляхи в’їзду на територію Республіки Польща. Попри те, що пандемія – у розпалі і діють пов’язані з нею обмеження, прагматичні громадяни України подолали свої побоювання, – пише видання «Dziennik Gazeta Prawna».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу