Мотоциклісти з Німеччини й Італії незаконно перетнули кордон у Карпатах

16:09 16 червня 2024 р.

Фото до новини

Порушників українського кордону в порядку реадмісії передадуть прикордонникам Румунії, з якої любителі мотокросу приїхали на територію України.

Про це повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, пише DailyLviv.com

"Краса і велич українських Карпат вражають на стільки, що іноді хочеться утнути щось екстремальне, - йдеться у повідомленні Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Так сталося і з трьома громадянами Німеччини та Італії, які осідлали свої кросові мотоцикли і помчали на зустріч пригодам.

Мандрівка вдалася, якби не одне але. Любителі екстриму геть забули про будь-які документи. А так як кордон України вони перетнули поза пунктом пропуску – довелося зустрітися з українськими прикордонниками.

Подорожніх виявив прикордонний наряд відділення «Богдан» Мукачівського загону.

З метою встановлення осіб іноземців та оформлення адміністративного правопорушення прикордонникам довелося урізноманітнити активний відпочинок «гостей» певними офіційними формальностями. 

Мотоциклістів разом з їхніми сталевими кіньми доставили до прикордонного підрозділу.

Згодом мандрівників в порядку реадмісії передадуть прикордонникам Румунії, адже саме звідти любителі мотокросу приїхали на територію України".

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів