Мороз травмував на Львівщині п’ятьох селян

09:12 3 березня 2018 р.


Фото: expres.ua

Медики шпиталізували 2 березня п'ятьох постраждалих від переохолоджень та обморожень у Самбірську, Жовківську, Мостиську й Камʼянка-Бузьку лікарні.

Медики шпиталізували 2 березня о 10:35 в анестезіологічне відділення Самбірської районної лікарні жителя села Хлопчиці в Самбірському районі 1978 року народження з діагнозом «загальне переохолодження, відмороження нижніх та верхніх кінцівок». Стан потерпілого – середньої важкості.

2 березня о 11:20 медики шпиталізували в Жовківську районну лікарню жителя села Великі Передримихи в Жовківському районі 1985 року народження з діагнозом «обмороження обох нижніх і верхніх кінцівок І-ІІ-ІІІ ступенів (пальці)». Стан потерпілого – середньої важкості.

2 березня о 15:40 медики шпиталізували в Мостиську районну лікарню жителя села Арламова Воля в Мостиському районі 1954 року народження з діагнозом загальне переохолодження тіла. Стан потерпілого – середньої важкості.

2 березня 2018 року о 17:25 медики шпиталізували в Камʼянка-Бузьку районну лікарню жителя села Колоденці в Камʼянка-Бузькому районі 1980 року народження з діагнозом «обмороження верхніх кінцівок ступенів (пальці)». Стан потерпілого – середньої важкості.

2 березня 2018 року о 20:15 медики шпиталізували в Камʼянка-Бузьку районну лікарню жителя села Забужжя в Камʼянка-Бузькому районі 1960 року народження з діагнозом «загальне переохолодження тіла». Стан потерпілого – середньої важкості.

Про це повідомили сьогодні, 3 березня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу