Монетизовану субсидію видаватимуть 34 банки

17:15 20 серпня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: biz.censor.net.ua

Кабмін розширив перелік банків, через які українці зможуть отримувати монетизовану субсидію – тепер це буде один із 34 уповноважених банків.

Про це повідомляє міністерство соціальної політики. У відомстві наголосили, що починаючи з жовтня цього року виплату готівкових субсидій здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення.

Для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити, на які пенсіонери отримують пенсію. Тим субсидіантам, хто ще не вийшов на пенсію, виплата здійснюватиметься на відкриті раніше рахунки в Ощадбанку.

Якщо субсидіант бажає отримувати субсидію у іншому банку, він має звернутися до управління соцзахисту із відповідною заявою. Разом зі заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою.

У Кабміні підкреслюють, що нововведення не стосується субсидіантів, яким призначена безготівкова форма допомоги. Мова йде про домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги. Вони і далі отримуватимуть субсидію винятково через Ощадбанк.

Зимову субсидію управління соцзахисту почнуть розраховувати у жовтні на основі доходів, отриманих у першому й другому кварталах 2019 року.

У міністерстві соціальної політики також опублікували перелік банків, які видаватимуть монетизовану субсидію.

dailylviv.com

До теми

20:08 23 вересня 2020 р.

Міську владу Львова запідозрили у відмиванні понад пів млн грн на неіснуючому притулку для тварин

Ще 5 листопада 2012-го року було підписано договір і заплачено з місцевого бюджету понад 620 тис.грн (на той час за курсом – це 77 тис.доларів) на будівництво притулку для тварин на вул.Шевченка.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу