Мобільні комплекси зважують на дорогах Львівщини вантажівки

12:28 12 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

На території Львівської області здійснюються роботи з габаритно-вагового контролю транспортних засобів, які здійснюють перевезення вантажів з перевищенням вагових параметрів.

Про це повідомили в середу, 12 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «З метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг, Львівська ОДА нагадує всім водіям та перевізникам про дію обмеження руху автомобільними дорогами загального користування великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більше семи тонн при температурних показниках повітря вище +28° С в денну пору доби».

«На автомобільних дорогах встановлені відповідні інформаційні панно та заборонні дорожні знаки й визначено 51 місце тимчасового відстою великовагового автотранспорту. Контроль за дотриманням вагових параметрів здійснюють підрозділи Укртрансбезпеки та Національної поліції», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу