Мобілізовані військовослужбовці проходять бойове злагодження на Львівщині

14:28 19 квітня 2015 р.


Фото: Інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки і оборони України

Як запевнив у неділю речник штабу Антитерористичної операції, полковник Андрій Лисенко, вже незабаром мобілізовані вирушать до місць подальшого проходження служби у бойових частинах ЗСУ, але в зону АТО вони одразу не потраплять.

Як передали в сьогоднішніх «Зведених даних», опублікованих на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України, речник штабу Антитерористичної операції, полковник Андрій Лисенко, зокрема повідомив у неділю:

«Мобілізовані військовослужбовці готуються захищати Батьківщину. Після інтенсивного практичного вишколу на базі Навчального центру (розташований у Яворівському районі Львівської області. – «ЩЛ») Академії сухопутних військ (імені гетьмана Петра Сагайдачного. – «ЩЛ»), мобілізовані військові проходять бойове злагодження.

Воїни виконують вправи з водіння військового транспортеру. Водночас на військовому стрільбищі майже безперестанно мобілізовані військові вдосконалюють навики ведення вогню із різних видів зброї, зокрема, зі станкових протитанкових гранатометів СПГ-9 «Спис». Ця потужна зброя є незамінною у боротьбі проти ворожої бронетехніки та фортифікацій.

Незабаром вони вирушать до місць подальшого проходження служби у бойових частинах ЗС України. Але в зону АТО одразу не потраплять. Військові повинні спочатку освоїтись на новому місці, прийняти штатну техніку та пройти злагодження зі своїми підрозділами».

dailylviv.com

До теми

23:18 27 червня 2022 р.

40 людей зникли безвісти внаслідок пожежі у ТЦ Кременчука,- Офіс Генпрокурора

27 червня 2022 року збройні сили РФ здійснили ракетний обстріл м. Кременчук Полтавської області, внаслідок якого повністю зруйновано цивільний об’єкт - торговий центр.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу