Між вулицею Джерельною й Високим Замком у Львові курсує маршрутне таксі, – ЛМР

16:00 5 липня 2016 р.

  • 0


Фото: tvoemisto.tv

Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир уточнив: «Маршрут працює експериментально на місяць часу, для обстеження пасажиропотоку».

«З 1 липня, з метою вивчення пасажиропотоку та рентабельності, у тестовому режимі (один місяць) курсує маршрутне таксі за схемою вулиця Джерельною й Високим Замком», – повідомили сьогодні, 5 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли подробиці:

«Схема руху: вулиця Джерельна (кінцева ТЦ «Форум») – площа 700-річчя Львова – проспект Чорновола – театр ляльок – вулиця Підвальна – вулиця Лисенка – Високий Замок (кінцева) – вулиця Кривоноса – вулиця Театральна – поспект Чорновола – вулиця Джерельна (кінцева ТЦ «Форум»). Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир уточнив: «Маршрут працює експериментально на місяць часу, для обстеження пасажиропотоку. Обслуговує маршрут АТП №1. Зараз працюють дві машини».

З графіком руху на маршруті «Високий Замок – ТЦ «Форум» можна ознайомитися, скориставшись посиланням http://city-adm.lviv.ua/news/city/transport/233142-z-1-lypnia-pratsiuie-marshrut-vul-dzherelna-vysokyi-zamok».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації