Місцеві бюджети на Львівщини отримали 99,3 млн. гривень на пільги й субсидії, – ЛОДА

18:00 27 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: brovari.kiev.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Місцевим бюджетам Львівщини перераховано субвенцію з державного бюджету на проведення розрахунків з пільг та житлових субсидій наданих населенню в частині оплати за спожиті енергоносіїв та житлово-комунальні послуги у сумі 99,3 млн. гривень».

Про це повідомили в п’ятницю, 27 липня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «У тому числі для проведення розрахунків із підприємствами газопостачання – 84 мільйони гривень, теплової енергії – 1,6 млн. гривень, електроенергії – 4,7 млн. гривень, водопостачання і водовідведення – 2,1 млн. гривень та з підприємствами, які надають послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій вивезення побутового сміття і рідких нечистот (ЖЕК, ОСББ, ЖБК) – 6,9 млн. гривень».

«Проте, попри проведені розрахунки, в області на сьогодні залишається непогашеною заборгованість з цих виплат у сумі 285 млн. гривень. З метою забезпечення своєчасних розрахунків з пільг і субсидій, департаментом фінансів 18 липня 2018 направлено звернення до в.о. міністра фінансів України з проханням перерахувати найближчим часом належну області субвенцію», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Відповідно до вимог діючого законодавства субсидії громадянам в оплаті за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги надаються за встановленими соціальними нормативами з послідуючим їх перерахунком до фактично спожитих обсягів. Станом на 25 липня такий перерахунок здійснили 677 житлово-комунальних підприємств з 686 та визначено обсяг невикористаних субсидій у сумі 461,5 млн. гривень. На цю суму зменшено заборгованість бюджету перед енергопостачальними організаціями, а одержувачам субсидій, які забезпечили економію в еквіваленті 150 кіловат електроенергії або 100 кубів газу, впродовж двох місяців від початку нового опалювального сезону буде спрямовано 76 мільйонів гривень, як це було в 2017 році», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини