Міст на вулиці Городоцькій у Львові заплановано ввести в експлуатацію 14 жовтня

16:10 22 червня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Керівник «Західтрансбуду» Зиновій Дац запевнив: «Ми одержимо міст, який витримує сучасні навантаження і забезпечить комфортний потік транспорту».

«У Львові тривають аварійно-відновлювальні роботи на шляхопроводі на вулиці Городоцькій, 166 з розширенням проїзної частини до чотирьох смуг», – повідомили сьогодні, 22 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Роботи розпочали 1 червня цього року. На сьогодні ремонтники демонтували контактну мережу, зрізали дерева, перенесли опори електромереж та демонтували крайні балки на парній стороні. Також розпочали роботи з влаштуванні підпірної стінки. Щоденно на об’єкті працює 20 працівників та п’ять одиниць техніки.

У процесі реконструкції шляхопроводу також буде розширено проїзну частину дороги до чотирьох смуг на вулиці Городоцькій на ділянці від Хлібзаводу до вулиці Сяйво. У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР розповіли: «Відповідно до проекту, передбачено розширення параметрів проїжджої частини до чотирьох смуг шириною 16 метрів, розширення підходів до шляхопроводу в обох напрямках протяжністю 352 метрів.

Площа асфальтування проїжджої частини – 5843 квадратних метрів, в тому числі існуючої – 3848 квадратних метрів, площа тротуарів – 1915 квадратних метрів». Очікуваний термін завершення робіт – 14 жовтня цього року. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив:

«Цей міст був введений в експлуатацію в 1962 році і, починаючи з 2000 року, стояло питання, що його треба ставити на реконструкцію, бо була велика небезпека трагічної ситуації. Під низом йдуть поїзди і ще одна складність роботи по реконструкції цього моста, що ми просто беремо «вікна», бо залізничне сполучення не зупинене, воно далі триває.

Ми підписали угоду і роботи на мості мають бути завершені до 14 жовтня. І вже 14 жовтня цей міст має бути введений в експлуатацію. Фірма має досвід, багато реконструкцій робила у Львові і в Україні, тому я оптимістичний, що термін буде витриманий і на Покрови тут буде відновлено рух.

Робота надзвичайно складна, вона передбачає певну частину ручної праці. Люди працюють і назовні, і під мостом. Кількість людей і техніки буде збільшуватися. Це буде фактично заново збудований міст. І ще один великий плюс – міст буде розширено.

Якщо тут раніше було дві смуги, то буде чотири. Отже, буде більший трафік.

Це все для мешканців міста Львова. Перше – безпека. Бо цей міст міг завалитися в будь-який день. Ми, коли його розібрали, побачили, що ситуація критично складна. Просто ми не мали коштів на його ремонт ні в минулому році, ні в позаминулому році.

Кошти акумулювали, передбачили в бюджеті і в цьому році проступили до робіт. Також буде повністю зроблений якісний хідник. Тобто, буде новий міст, який якісно служитиме львів’янам».

Вартість будівельних робіт за договором – 20 мільйонів 800 тисяч 977 гривень. Як розповів професор кафедри мостів НУ «Львівська політехніка» Віктор Кваша, будівництво нового шляхопроводу обійшлось би вчетверо дорожче, ніж реконструкція існуючого. Гарантійний термін моста після реконструкції – 80 років.

Керівник підрядної організації ТзОВ «Західтрансбуд» Зиновій Дац запевнив: «Ми одержимо міст, який витримує сучасні навантаження і забезпечить комфортний потік транспорту».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини