Міський голова Львова застерігає від купівлі квартир на Пасічній, 90а

23:17 22 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: google.com.ua

Андрій Садовий зауважив, що квартири на вулиці Пасічній, 90а вже продають попри те, що містобудівні умови та обмеження не отримали.

«Сьогодні, 22 квітня, під час засідання виконавчого комітету ЛМР міський голова Львова Андрій Садовий застеріг від купівлі квартир на вулиці Пасічній, 90а», – повідомили сьогодні, 22 квітня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що квартири на вулиці Пасічній, 90а вже продають попри те, що містобудівні умови та обмеження не отримали. Він також наголосив: «І не отримають. На виконкомі під час розгляду питання щодо містобудівних умов та обмежень на вулиці Пасічній, 90а, забудовник «МС Імперіал», було виявлено, що забудовник вже продає квартири в будинку, який не відповідає жодним стандартам і порушуючи чинне законодавство – немає містобудівних умов. Велике прохання до мешканців Львова, гостей утримуватися від купівлі будь-яких квартир, бо це виглядає на аферу».

Нагадаємо, що сьогодні на виконавчому комітету головний архітектор міста інформував про містобудівні умови та обмеження, які перебувають на розгляді в управлінні архітектури. Зокрема, йшлося про містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на будівництво багатоквартирного житлового будинку на вулиці Пасічній,90-а зі знесенням індивідуального житлового будинку. Замовник – ТзОВ «МС Імперіал». Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський розповів:

«На жаль, ми змушені відмовити у видачі містобудівних умов, тому що компанія є власником двох ділянок з викуплених особняків, між ними є існуючий житловий будинок, який не мають бажання продавати. Цей бік вулиці Пасічної сформований багатоквартирними житловими будинками, але в даному випадку нас очікує скандал.

Відповідно до плану зонування, який ще не затверджений, це є зона Ж1, бо це є сформована історично садибна забудова. Згідно з генпланом також. На стадії розробки цього зонування ми могли б зробити це як Ж3, оскільки ми бачимо ряд багатоповерхових забудов вздовж вулиці Пасічної.

В принципі, ще одна дев’ятиповерхівка між тим ритмом не завадить. Але є «але». Є три ділянки, дві з яких належать забудовнику, а одна з яких не належить забудовнику. Відповідно, ми не можемо в притул до особняка, без згоди того сусіда, розуміючи, що ці об’єкти між собою не поєднуються, дозволити і дати містобудівні умови та обмеження на 9-поверховий будинок

 Ці умови та обмеження, які нам подали, розуміючи, що це є зона Ж1, подали на чотири поверхи з цоколем. Це допустима форма, яка б могла розглядатись на містобудівній раді. Але ми, розуміючи і бачачи в інтернеті ті моменти, що це більше, розуміємо, що буде наступний крок.

Ми можемо тільки одне – порекомендувати забудовнику викупити цей будинок і змінити план зонування території, поки він ще не є затверджений. Але на це треба чекати, на що вони не хочуть йти. Зараз продавати квартири забудовник не має права».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів