Міський голова Львова запропонував жителям вулиці Богуна захистити її робочою групою (відео)

20:00 30 червня 2015 р.

  • 0


Фото: зі сторінки «Скандальні забудови Львова» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з мешканцями вулиці Богуна, у результаті чого запропонував створити робочу групу, аби розібратись у конфліктній ситуації, що виникла.

Міський головаЛьвова Андрій Садовий заявив сьогодні, 30 червня, з приводу будівництва на вулиці Богуна:

«На вулиці Богуна стояв кіоск. Замість кіоску планують збудувати багатоповерховий будинок. На мою думку, це не є правильно. Бо створюється певний дискомфорт для великої частини мешканців, які проживають в цьому будинку. Але є видані дозвільні документи.

Тому моїм розпорядженням створюється комісія, ще раз все це дослідити треба. Я би нікому не радив йти проти людей. Я очікую, що дуже швидко, у вересні, інспекція Архбудконтролю перейде в підпорядкування міста і ми позбудемось великої кількості абсурді, які ми мали впродовж останніх п’яти років, коли ми постфактум взнавали про початок будівництва того чи іншого об’єкту, коли у Львові сьогодні є дуже багато судових процесів проти незаконних будівництв, де місто б’ється кожного дня в судах, щоб припинити безчинства, які роблять будівельники, маючи прикриття тих чи інших державних органів влади.

Порядок буде наведений.

Щодо вулиці Богуна треба передивитись документи, бо, на моє переконання,  будь-яке будівництво, яке створює дискомфорт мешканцям, є не логічним і не правильним».

Про це повідомили сьогодні, 30 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де тпкож нагадали:

«Йдеться про земельну ділянку з кіоском, який у 2008 році, рішенням суду, визнано об'єктом нерухомості, та якому присвоєно поштову адресу «вулиця Богуна, 11». У 2009 році рада проголосувала за ухвалу «Про погодження ТзОВ «Єврольвів» місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Богуна, 11», а в 2010 – «Про затвердження ТзОВ «Єврольвів» проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки на вулиці Богуна, 11».

Відтак, забудовники отримали ділянку площею 0,060 га в оренду, терміном на 10 років, для розміщення житлового будинку з вбудованими торгово-офісними приміщеннями. Як зазначають мешканці, п'ять з прилеглих до ділянки будинків є пам'ятками архітектури, і кожен із них вже має тріщини від руху трамваїв».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:27 24 травня 2020 р.

Польщу накриває небачена лавина безробітних,- ЗМІ

Може виявитися, що українці, котрі обходяться (підприємцям – ред.) дешевше та не користаються з допомоги на час кризи, у декотрих галузях витіснятимуть польських працівників.

Рубрика: Ситуації

16:05 24 травня 2020 р.

На Львівщині - смертельне ДТП: загинуло 4-ро людей, ще 4-ро отримали тілесні ушкодження

Сьогодні, 24 травня близько 11.30, до поліції надійшла інформація про те, що на автодорозі «Київ-Чоп», поблизу села Тухолька Сколівського району сталась дорожньо-транспортна пригода.

Рубрика: Ситуації

13:56 24 травня 2020 р.

У Ґендерну медіашколу запрошують журналістів/журналісток

Волинський прес-клуб, Ґендерний центр Волинської області та «Медійна програма в Україні» (Internews) запрошують журналістів/журналісток регіональних медіа до участі в IV Ґендерній медіашколі, яка відбудеться в першій половині червня у форматі онлайн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу