Міський голова Львова вже обіцяє інвентаризацію кожного люка

16:19 10 жовтня 2013 р.

Про це інформує сьогодні, 10 жовтня, прес-служба міської ради.

Повідомляє також, що, окрім 52-х фахівців Державної служби України з надзвичайних ситуацій, до пошуку дворічного хлопчика, який впав у каналізаційний колодязь на вулиці Широкій, залучено ще й 15 працівників ЛМКП «Львівводоканал». Цитує також сказане міським головою Львова Андрієи Садовим із цього приводу:

«Хоч раз був хтось покараний за крадіжку люка? Не карають, це вважається дрібний злочин. Якби хоч одного зловили, покарали, ніколи б такої біди не було. Тут повністю була вкрадена кришка і корона люка. Щодня є крадіжки. Один люк – це близько 1 тис грн. Треба постійно на це мати гроші. 

Ми будемо з’ясовувати всі деталі. Проведемо інвентаризацію кожного люка по Львову. Те, що сталось сьогодні, – це жахливо. Це не підлягає дискусії. Сьогодні треба знайти цю дитину. Безперечно, буде відкрито кримінальне провадження по цьому факту, будуть покарані всі, але зараз основне завдання – шукати дитину. Всі сили Водоканалу кинуті на те, аби її знайти».

Як повідомляв «Щоденний Львів», за інформацією обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, хлопчик 2011 року народження впав у каналізаційний колектор, випадково наступивши на його люк, бо той був покритий не кришкою, а заглушкою. Тому після того, як хлопчик наступив на неї, вона провернулася.

dailylviv.com

До теми

18:24 15 жовтня 2021 р.

Мешканці будинків на перехресті Бандери - Городоцької отримають компенсацію. За незручності

Роботи із влаштування трамвайної інфраструктури на ділянці вул. Городоцької проводитимуть цілодобово, аби зменшити їх тривалість. Натомість мешканцям прилеглих до ремонту будинків запропонують механізм компенсації за потенційні незручності. Таке рішення сьогодні, 15 жовтня, прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу