Міський голова Львова виправдовується: «Була пропозиція перевізників підняти ціну до 6 і більше грн» (відео)

19:16 12 травня 2015 р.


Фото: Lvivpost.net

Андрій Садовий запевняє: «Антимонопольний комітет прийняв виважене рішення, він погодив 4 грн».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 12 травня, «Щоденному Львову»:

«Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив тариф на послуги з перевезень пасажирів у міському автомобільному транспорті  у розмірі 4 грн. Нагадаємо, Львівська міська рада отримала лист від Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо погодження коригування тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті. Новий тариф вступить у дію з 15 травня, за умови, що до цього часу відповідне рішення виконкому буде оприлюднене у засобах масової інформації. Міський голова Львова Андрій Садовий розповів також:

«На сьогоднішній день ми залишили стабільною ціну на проїзд у електротранспорті, вона не змінюється. На автобусні перевезення була пропозиція перевізників підняти ціну до шести і більше гривень. Категорично негативна позиція міської влади. Антимонопольний комітет прийняв виважене рішення, він погодив 4 грн. Я розумію, що це не проста ціна, бо пенсії не зросли, але це дасть можливість перевізникам сьогодні нормально здійснювати усі перевезення і не нарікати, що є проблема зі станом самих машин, чи є проблема з кількістю машин, які виїжджають на маршрути. 

В інших містах пішли на підняття ціни – це Київ, Харків. Там і п’ять, і шість гривень. У Львові ціна – 4 грн. Вважаю, що це цілком оптимальна ціна для перевізників.

Розумію, що вони будуть багато нарікати. Але нехай вони всю свою енергію скерують в те, щоб перевезення були якісними, і люди могли вчасно доїхати на роботу, чи вернутись додому».

Нагадаємо, тариф на проїзд у розмірі 3 грн діє з 1 травня 2014 року. Як зазначалось у інформаційній довідці до проекту рішення виконавчого комітету, чинний тариф був розрахований перевізниками при ціні палива 11,7 грн за літр з рентабельністю 15%. На час затвердження тарифу вартість палива зросла до 14,6-16 грн/л.

За цей час відбувся ріст цін на паливо на 52-84%  у порівнянні з травнем 2014 року. Відбулося також суттєве зростання цін на інші складові тарифу. Так, зросли ціни на мастильні матеріали: моторні, трансмісійні, спеціальні оливи – у 2,3-2,4 рази, пластичні мастила – на 90%, запасні частини – в середньому у 2-2,5 рази, шини – 2,6 рази, 2,7-2,8 рази.

У прес-службі міської ради повідомили також у вівторок «Щоденному Львову»:

«Також, як розповів сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий, цим рішенням передбачається скасування обмеження щодо проїзду у міських автобусах пільгових категорій пасажирів. Він також розповів: «Місто зробило свій крок. Ми відновили з часу введення нового тарифу проїзд для всіх пільгових категорій. Але, як ви знаєте, є позиція Уряду. З початку червня скасовується весь пільговий проїзд. Таке рішення держави. Це не є компетенція міської влади. Ми навпаки будемо зі своєї сторони продумувати певні компенсаторні механізми для тих категорій, які, на думку міста, повинні мати більший захист». 

Відтак, рішенням виконавчого комітету щодо нового тарифу на послуги з перевезення у міському транспорті, яке було прийнято в п’ятницю, скасовується обмеження щодо проїзду у міських автобусах пільгових категорій пасажирів.  «Тобто з дня, коли набуде чинності це рішення, пасажири пільгових категорій зможуть користуватися міським  автотранспортом без обмежень», – додав Віктор Щир, начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР.

У прес-службі міської ради передали також сьогодні, 12 травня, «Щоденному Львову»:

«Після прийняття нового тарифу на послуги з перевезення у міських автобусах, буде посилено контроль щодо якості надання послуг. Про це повідомив на брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

Міський голова також наголосив, що місто не продовжуватиме співпрацю з компаніями-перевізниками, які порушуватимуть правила надання послуг. Андрій Садовий зазначив: «Буде достатньо жорсткий контроль. Я ще раз наголошую: ми будемо дякувати тим перевізникам, які не будуть дотримуватись правил, які є у місті – чистота, рух по графіку і відсутність хамства. Це основні пріоритети, які стояли і стоять.  Працює «гаряча» лінія міста – телефон 2975911, можна звертатись в управління транспорту і висловлювати свої пропозиції та скарги». 

Як повідомили в управлінні транспорту та зв’язку, з січня по травень 2015 року управлінням транспорту та зв‘язку проведено 75 перевірок оцінки санітарного та технічного стану автобусів, які курсують на міських маршрутах Львова. Здійснено 10 перевірок ранішнього випуску автобусів на лінію безпосередньо на території автопідприємств. 

Складено 11 актів щодо незадовільної роботи громадського транспорту, в тому числі і неналежного санітарного стану в салонах автобусів. Складено 12 актів-претензій з вимогою виправлення ситуації, які скеровані до автоперевізників – порушників. 

У травні 2015 р. для перевірки належного санітарного стану в салонах автобусів залучено студентів НУ «Львівська Політехніка», що проходять практику. Ними будуть визначатися оцінки якості перевезень, санітарного стану автобусів. Інформація за травень буде узагальнена та, при виявлені порушень, автоперевізникам будуть скеровані відповідні акти-претензії». 

dailylviv.com

До теми

20:33 16 жовтня 2021 р.

Не заплатив за роботу: мешканка Львівщини написала скаргу в Польську інспекцію праці на дії підприємця

Мама двох малолітніх дітей, якій за хатню роботу в Польщі обіцяли заплатити 1000 євро, змушена була працювала в Німеччині по 12 годин на добу безоплатно.

Рубрика: Ситуації

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу