Міський голова Львова вимагає розібрати надбудови

12:35 25 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lviv1256.com

Андрій Садовий закликає: «Треба поважати громаду міста».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер, 25 січня: «Під час сьогоднішнього сесійного засідання було піднято питання скляних надбудов на будинках №3 на вулиці Беринди й №62 на вулиці Генерала Чупринки».

Начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко розповіла: «Надбудова в будинку №3 на вулиці Беринди, 3 має усі дозвільні документи і була здана в експлуатацію приблизно 10 років тому. Тобто, її встановлення погоджене в усіх інстанція багато років тому. Щодо скляної надбудови на вулиці Генерала Чупринки, то ця надбудова була в будинку, однак вона була цегляною. Тому ми звернулися до власника, повернути її до первинного вигляду, тобто виконати в тому матеріалі, в якому вона була на початку».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «У нас була подібна ситуація в центрі міста на одному з готелів, але люди зрозуміли і демонтували надбудову. Щодо надбудови на вулиці Беринди – це питання принципове, цього МАФу там бути не може. Те саме стосується вулиці Генерала Чупринки. Я особисто дзвонив до пана Петрика, це наш відомий митець. І попросив його демонтувати. Він сказав, що там раніше був МАФ, але не скляний. Працюємо зараз в юридичний площині. Треба поважати громаду міста. Тому у мене є ідея зробити реєстр порушень, які відбуваються завдяки відомим львів’янам. Хай громада знає своїх «героїв».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів