Міський голова Львова вважає зони коронавірусу умовними

09:46 2 жовтня 2020 р.

Фото до новини

"Треба просто дбати про своє здоров’я", - каже він, коментуючи помаранчевий рівень епідемічної небезпеки у Львові, що буде вставновлений з 5 жовтня.

Уряд знову посилює умови карантину у Львові. З понеділка в місті має бути запроваджений помаранчевий рівень епідемічної небезпеки. В ефірі радіо «Люкс FM» міський голова Львова Андрій Садовий пояснив, чи зміниться щось для містян із переходом в помаранчеву зону.

Про це пресслужба ЛМР повідомила DailyLviv

«Щодня актуалізуємо кількість захворювань по місту та кількість зданих ПЛР. Скажімо, за останню добу маємо 109 підтверджених випадків по Львову. Тому ситуація тримається впродовж останніх місяців. Таку ж маємо і по лікарнях. Я не бачу принципової різниці між помаранчевою та жовтою зонами. Парадокс ось у чому: минулої неділі я був у Рудно, яке в жовтій зоні, а через дорогу — Зимна Вода, яка вже в червоній. Це абсурд, адже люди ходять з однієї хати в іншу. Тому це все умовні речі. Треба просто дбати про своє здоров’я. Хворіють президенти, депутати. Навіть сесію Верховної Ради вирішили скасувати до 20 числа. Тому краще бути в безпеці і зайвий раз не контактувати, не брати участі в масових заходах», — відзначив міський голова.

Він також розповів про актуальну ситуацію із захворюваністю на коронавірус серед посадовців міськради. «Якщо йдеться про заступників, керівників департаментів та управлінь, то всі здорові. Були випадки, але всі - в легкій формі. Серед керівників комунальних підприємств теж було кілька хворих, але також перехворіли в легкій формі, вже одужали і повернулись на роботу. Декілька працівників ще хворіють, але не мають симптомів, тож просто працюють дистанційно», — додав мер Львова.

Станом на 08:00 год 2 жовня, у Львові та на Львівщині підтверджено 20826 випадків інфікування коронавірусом, з них 570 — летальні. За вчорашню добу лабораторні центри провели 1649 ПЛР-тестів. Відтак, 236 — позитивні. Серед них львів`ян — 109.

У Львові і чотирьох районах області знову посилили карантин. 

У Львівській області кожен сьомий тестований - інфікований коронавірусом.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів