Мер Львова вважає: «Кожного дня нам будуть створювати провокації» (відео)

14:34 22 червня 2016 р.


Фото: Radiosvoboda.org

Андрій Садовий дійшов висновку: «Люди взяли підряд на блокування міста».

«Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію щодо блокування майданчика на вулиці Городоцькій, де перезавантажують сміття з малих у великі машини з подальшим вивезенням на Київ», – повідомили сьогодні, 22 червня, в прес-службі міськради, де також цитують сказане Андрієм Садовим:

«Щодня ми маємо труднощі та проблеми з вивезенням сміття. Виїжджають представники міста, пояснюємо, розказуємо людям. Хтось дуже якісно модерує людьми. 

Людям з навколишніх будинків на вулиці Городоцькій розповіли, що там будують звалище сміття. Реально там машина приїхала, перевантажила сміття і поїхала.

Люди прийшли, це побачили, заспокоїлись, все нормально. Це перевалочна база працює, вчора машини поїхали на Київ.

Я розумію, що кожного дня нам будуть створювати провокації. Люди взяли підряд на блокування міста. Розумію, що вони будуть це виконувати. Правоохоронні органи, як правило, спостерігають за цим процесом.

Дуже важко і складно, але місто прибирається, сміття вивозиться. Ті майданчики, які можливо зранку не вивезені, а сьогодні таких було на ранок десь приблизно 50, впродовж дня вивозяться. В місті має бути порядок.

По всіх санітарних нормах цей майданчик відповідає, проблем нема. Можуть бути лише політичні інсинуації, щоб створювати для міста проблему. Це не є міська територія. На міській території ми б не могли цього зробити, пригадуєте, коли ми подібний пункт перевантаження робили на очисних спорудах, що відбулось – привезли людей, створили штучну проблему, пікетування тощо.

Я щиро дякую тим підприємцям, які готові допомагати місту у вирішенні цієї проблеми. Ми, до речі, за цю ділянку не платимо жодної гривні орендної плати.

Звичайно, це тимчасово. Подивимось по ситуації, як будуть розвиватись наступні події. Якщо провокацій більше не буде проти міста, то ми будемо мати нормальну ситуацію», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Міський голова Львова Андрій Садовий також прокоментував загоряння на полігоні твердих побутових відходів у Грибовичах:

«Невеликі загоряння можуть бути, але їх на місці самі працівники ліквідовують. Дуже важливо, що інститут спільно з проектантами закінчили роботу над модернізацією проекту по рекультивації, щоб можна було приступати до першого етапу рекультивації. Перші проектні рішення, я думаю, ми побачимо наприкінці наступного тижня».

Андрій Садовий також розповів, що місто буде компенсовувати Києву витрати за прийом львівського сміття. Але підрахунки будуть здійснені станом на кінець місяця. Міський голова повідомив:

«Насправді, з тих 600 полігонів, які є в області, фактично, ми можемо вивозити лише у два-три міста. Там також виникають проблеми. Це вже є питання до усіх державних чиновників, до людей, які там живуть, щоб вони не стояли з боку і спостерігали, а були солідарними з містом.

Сьогодні у Львові живе багато людей, які приїхали з районів на навчання чи на працю. Така сама проблема з вивозом сміття є у Жовківському районі, в місті Жовква, Кам’янко-Бузький район, Городоцький, Пустомитівський. Це проблема для цілої області.

Ми підрахунки кінцеві будемо мати вже за результатами місяця. Декілька днів ми возимо, об’єм зменшується, бо зменшується кількість сміття у Львові у літній період. Київ за добу орієнтовно продукує три тисячі тонн сміття.Тих 200 тонн сміття, що ми веземо зі Львова, – це крапля в морі.

Ми не збираємось для мешканців жодним чином змінювати тариф. На кінець місяця побачимо кінцеві рахунки і це буде компенсовано коштами місцевого бюджету, але це не надвеликі суми».

Як інформував «ЩЛ», у Львові блокували пункт перевантаження відходів.

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

11:17 16 квітня 2021 р.

За незаконну прибудову на тротуарі власника оштрафували на 81 тис грн

Про незаконну забудову хідника на вулиці Київській, 9 повідомив у соцмережах та на Гарячу лінію міста львівський архітектор Юрій Столяров. Міські служби оперативно зреагували, на місце виїхали представники райадміністрації та міської Інспекції ДАБК.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу